Doorgaan naar hoofdcontent

Huizenfabriek Plegt-Vos verlaagt CO2-uitstoot met 35% tot mogelijk 80%

de Duurzame Wereld
Huizenfabriek Plegt-Vos verlaagt CO2-uitstoot met 35% tot mogelijk 80%
Huizenfabriek Plegt-Vos verlaagt CO2-uitstoot met 35% tot mogelijk 80% Ontwikkelend bouwer Plegt-Vos start dit voorjaar als eerste in Nederland met de productie van kant-en-klare, duurzame woningen in een volledig gerobotiseerde Huizenfabriek in Almelo. Door de innovatieve en volledig gerobotiseerde manier van bouwen, realiseert Plegt-Vos
Lees verder

Kadaster: "Meeste verwarming straks van warmtenetten"
Kadaster: "Meeste verwarming straks van warmtenetten" Het Kadaster verwacht dat woningen in Nederlandse steden in de toekomst vooral worden verwarmd door warmtenetten. Zo'n 3,5 miljoen huizen in stedelijk gebied kunnen volgens hun analyse het beste worden aangesloten op een warmtenet. Het bericht Kadaster: "Meeste verwarming straks van...
Lees verder

ACM roept op: meld misleiding door isolatiebedrijven
ACM roept op: meld misleiding door isolatiebedrijven Er zijn heel veel bedrijven die momenteel isolatie, zonnepanelen en warmtepompen aanbieden. Maar zijn ze allemaal betrouwbaar? De Autoriteit Consument en Markt maakt zich zorgen over het lage aantal meldingen van verkeerde voorlichting dit gebied. Edwin van Houten, directeur Consumenten van de ACM:.
Lees verder

Verkiezingsdebat op maandag 7 maart
Verkiezingsdebat op maandag 7 maart Met het oog op de gemeenteraadsverkiezing op woensdag 16 maart organiseert het Milieuplatform op maandag 7 maart vanaf 20.00 uur in het Bestuurscentrum, Emmastraat 165 in Pijnacker een openbaar verkiezingsdebat over duurzaamheid, natuur en milieu. Aanmelden Inwoners zijn welkom bij...
Lees verder

Lightyear tests its Charging System at the Elaad Testlab
Lightyear tests its Charging System at the Elaad Testlab Ruimtegebrek in de groepenkast door de energietransitie? Zonnepark Leek Bezoek onze stand (D1) tijdens Solar Solutions Internat... Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de
Lees verder

Rondetafelgesprek Circulair Bouwen: Samen innoveren én durven falen
Rondetafelgesprek Circulair Bouwen: Samen innoveren én durven falen Om circulair bouwen te laten vliegen, moeten alle ketenpartners samen optrekken om inzicht te geven in materiaalstromen. Gebrek aan draagvlak voor een transitie naar een circulaire bouw kan zowel intern als extern een uitdaging zijn, maar projectteams op persoonsniveau en hechte
Lees verder

Nieuws van Us Kooperaasje
Nieuws van Us Kooperaasje Nieuws van Us Kooperaasje table.mcnFollowContent {width:100% !important;} table.mcnShareContent {width:100% !important;} .mcnPreviewText{ display:none !important; } #outlook... Nieuws uit Den Haag, februari '22 Vivianne Heijnen zit sinds medio januari op haar plek, er was een debat Circulaire
Lees verder

Omzet industrie stijgt 14 procent over 2021
Omzet industrie stijgt 14 procent over 2021 De omzet van de industrie in Nederland is voor heel 2021 zo'n 14 procent hoger dan in 2020 en 4,7 procent hoger dan in 2019. In het vierde kwartaal van 2021 was de omzet van de industrie zelfs 23,1 procent hoger dan een jaar eerder, vooral door hogere prijzen. Het aantal faillissementen is in 2021..
Lees verder

Sponsoren Nationaal Recycling Congres
Sponsoren Nationaal Recycling Congres Op 17 maart 2022 zal live vanuit de Fokker Terminal te Den Haag het Nationaal Recycling Congres plaatsvinden.  Dit evenement wordt mede mogelijk gemaakt door de sponsoren:   Voor meer informatie kunt u terecht op de website. Klimaatfietstocht op zaterdag 12 maart Tips krijgen om
Lees verder