Doorgaan naar hoofdcontent

HVC plaatst 26.000 zonnepanelen op voormalige stortplaats Braambergen in Almere

de Duurzame Wereld
HVC plaatst 26.000 zonnepanelen op voormalige stortplaats Braambergen in Almere
HVC plaatst 26.000 zonnepanelen op voormalige stortplaats Braambergen in Almere HVC gaat op de voormalige stortplaats Braambergen in Almere een zonnepark realiseren. De bijna 26.000 zonnepanelen die dit jaar worden geplaatst, zijn samen goed voor ruim 14 megawattpiek. Triple Solar neemt nieuwe fabriek voor productie
Lees verder

Nederlandse vestiging is nieuwste stap Italiaanse fabrikant warmtewisselaars
Nederlandse vestiging is nieuwste stap Italiaanse fabrikant warmtewisselaars De fabrikant van gaskoelers, condensors, verdampers en drycoolers LU-VE heeft met de overname van Alfa Laval Ventilated Products een eigen vestiging in Nederland gekregen. Het is een van de vele veranderingen in het bestaan van dit Italiaanse bedrijf dat in de jaren tachtig
Lees verder

Campus TU Delft in 2030 CO2-neutraal
Campus TU Delft in 2030 CO2-neutraal In 2030 wil TU Delft volledig duurzaam opereren. Alle activiteiten op en vanaf de campus zijn dan CO2-neutraal, circulair, klimaatadaptief en dragen bij aan de kwaliteit van leven voor haar gebruikers en voor de natuur. Samen met alle medewerkers, studenten en partners van de universiteit maakt...
Lees verder

Fietskoeriers.nl en Dopper bezorgen herbruikbare waterflessen per fiets; besparen ruim een ton CO2
Fietskoeriers.nl en Dopper bezorgen herbruikbare waterflessen per fiets; besparen ruim een ton CO2 Dopper zet vanaf januari 2022 fietskoeriers in om online bestellingen te bezorgen. Het merk maakt het mogelijk om Dopper-flessen en -accessoires vanuit de webshop per fietskoerier te laten bezorgen om naast plasticvervuiling ook CO2-uitstoot terug te
Lees verder

Proeftuin Nagele voldoet aan verwachting
Proeftuin Nagele voldoet aan verwachting De woningen aan de Ring in Nagele worden nu ruim een maand verwarmd met heet water uit de ondergrondse seizoensbuffer. Niet langer is er aardgas nodig om de woningen te verwarmen. Voor het eerst in Nederland wordt dit specifieke systeem op deze manier gebruikt. Een mijlpaal waar Nagele trots op...
Lees verder

Uitbreiden elektriciteitssnelwegen een complexe puzzel
Uitbreiden elektriciteitssnelwegen een complexe puzzel Groeien de snelwegen voor het transport van elektriciteit wel snel genoeg om de klimaatdoelen in 2030 en 2050 te halen? Ja. Wel moeten dan alle betrokken partijen de schouders eronder zetten en er… Verslag informele bijeenkomst klimaat- en milieuministers op 20 en 21
Lees verder

Save the date – online bijeenkomst over advies 'Boeren met toekomst'
Save the date – online bijeenkomst over advies 'Boeren met toekomst'       Fietskoeriers.nl en Dopper bezorgen herbruikbare waterflessen per fiets; besparen ruim een ton CO2 Dopper zet vanaf januari 2022 fietskoeriers in om online bestellingen te bezorgen. Het merk maakt het mogelijk om Dopper-flessen en
Lees verder

Nationaal Recycling Congres 2022
Nationaal Recycling Congres 2022 Op 17 maart vindt de tweede editie van het Nationaal Recycling Congres plaats. De FNOI organiseert dit evenement gezamenlijk met de MRF, NRK Recycling en VHT. Op het programma staan inspirerende sprekers van binnen en buiten de sector. Beantwoording Kamervragen over het artikel Experts niet
Lees verder

'Hoogste tijd voor subsidie op opslagsystemen'
'Hoogste tijd voor subsidie op opslagsystemen' De noodkreet van netbeheerder Liander richting de regering om de saldering zo snel mogelijk af te bouwen en vol in te [...] ESNL: Tweede Kamer zet in op energieopslag om netproblemen snel op te lossen! In het vandaag gehouden rondetafelgesprek Elektriciteitsnet heeft Maarten
Lees verder