Doorgaan naar hoofdcontent

India International Ceramic & Building Material Fair with B2B (virtual) IICBMF – 8-11 March 2022

India International Ceramic & Building Material Fair with B2B (virtual) IICBMF – 8-11 March 2022
The Chemicals and Allied Products Export Promotion Council (CAPEXIL) is organizing a Virtual India International Ceramic & Building Material Fair with B2B Meet (Virtual) from 8th to 11th March 2022 (4 days) in CAPEXIL's virtual platform with 30 Indian Exporters and more than 1000 Overseas...


Digitale missie Duitsland: Blockchain
Bent u actief in blockchain en op zoek naar nieuwe zakenpartners in Duitsland? Neem dan deel aan deze digitale economische missie. Deze missie is voor Nederlandse bedrijven, kennis- en ...


Afghaanse vluchtelingen in AlbaniË
Toen afgelopen zomer veel mensen vanuit Afghanistan geëvacueerd werden vanwege het geweld, gaf Albanië aan als opvang locatie beschikbaar te zijn en stelde ruimte beschikbaar voor 4000 vluchtelingen. Vanaf het begin zijn wij (OM) betrokken geweest bij de christelijke organisaties die samen wat voor...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.