Doorgaan naar hoofdcontent

Is Spanje een eenheid ?

Is Spanje een eenheid ?
Hoe komt het toch dat landen als Italië en Frankrijk zo chauvinistisch zijn. Zowel de Italianen als de Fransen vinden zichzelf geweldig. Zeg niets verkeerd over de Italianen, want dan worden ze heel erg boos. Dat heb ik persoonlijk ervaren,


Wandelen met Ger Maart 2022
Beste wandelaars, In verband met weers- en of andere omstandigheden is het mogelijk dat een wandeling niet door kan gaan. Daarom raadpleeg altijd voor vertrek de wandelen met Ger Whatsapp groep. 28 februari t/m 7 maart wandelen we in Cieza en omstreken Dag 1 28...


25 maart | Quizmiddag
Op vrijdag 25 maart hebben we een gezellige muziek quiz+woordzoeker middag in Mesón Mariano's op Camposol A onder leiding van Jan van der Lans. Aanwezig om 13:15 uur Aanvang quiz 13:30 uur Aanmeldingen vóór woensdag 23 maart per e-mail bij [email protected]


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.