Doorgaan naar hoofdcontent

Kamerbrief Geannoteerde agenda informele Telecomraad 8-9 maart

de Duurzame Wereld
Kamerbrief Geannoteerde agenda informele Telecomraad 8-9 maart
Kamerbrief Geannoteerde agenda informele Telecomraad 8-9 maart Minister Adriaansens informeert de Tweede Kamer inzake Geannoteerde agenda informele Telecomraad 8-9 maart.       Bokashi, van bladafval naar duurzame circulaire oplossing 16 februari 2022 ROVA gaat binnenkort aan de slag met het onderhoud en
Lees verder

Energysquare
Energysquare Zelfstandig adviseur ontwikkeling wijkuitvoeringsplannen en warmtenetten Het bericht Energysquare verscheen eerst op Stichting Warmtenetwerk. 'Ga in gesprek bij zorgen over zoekgebieden' De gemeenten in Noord-Holland gaan aan de slag met de RES. Het uitvoeringsprogramma is door bijna alle gemeenten vastgesteld.
Lees verder

Antwoorden op Kamervragen over artikel 'Opeens is de machine of de fabriek veel minder waard'
Antwoorden op Kamervragen over artikel 'Opeens is de machine of de fabriek veel minder waard' Staatssecretaris Van Rij (Financiën - Fiscaliteit en Belastingdienst) geeft antwoord op vragen over het artikel 'Opeens is de machine of de fabriek veel minder waard'. Het Tweede Kamerlid De Jong (D66) heeft deze vragen gesteld.
Lees verder

Noord-Holland subsidieert solar carports
Noord-Holland subsidieert solar carports Provincie Noord-Holland trekt 1,5 miljoen euro subsidie uit voor overkapping van parkeerterreinen met zonnepanelen. De nieuwe subsidieregeling is bedoeld om de groei van deze 'solar carports' te versnellen. 'We verwachten veel interesse', zegt beleidsmedewerker Lútzen van den Dobbelsteen. Het...
Lees verder

Subsidiebedragen ISDE verhoogd
Subsidiebedragen ISDE verhoogd Vanaf januari 2022 zijn de subsidiebedragen verhoogd van de landelijke Investeringssubsidie duurzame energie en energiebesparing (ISDE).       Windmolens en zeearenden Het aantal windmolens en het aantal zeearenden neemt to ... Het bericht Windmolens en zeearenden verscheen eerst
Lees verder

Revised 2022 auction calendar for general allowances published
Revised 2022 auction calendar for general allowances published Today, the European Energy Exchange (EEX) updated the 2022 auction calendar for general allowances. NCCE22 - deelsessie Hoe studenten de wereld van recycling in beweging brengen Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct
Lees verder

Hoe kies je de beste polijstmachine voor je auto?
Hoe kies je de beste polijstmachine voor je auto? Grote of kleine polijstmachine De grootte van de polijstmachine is afhankelijk van het doel wat je met die specifieke machine wil bereiken. De meest gangbare maat is een polijstmachine met een kop voor een pad van 125mm of een 150mm. Met dit formaat kun je gemakkelijk een hele auto polijsten,...
Lees verder

Parels onder de dakpannen
Parels onder de dakpannen Een buurtbewoner attendeerde ons op de mogelijkheid om in de ruimte tussen de dakpannen en het dakbeschot op eenvoudige wijze isolerende parels aan te laten brengen. Wij vroegen een kenner in de buurt of dat bijdraagt. Hierna volgt zijn antwoord. Het gaat daarbij om Thermo turbo ++ grafiet parels...
Lees verder

Nieuw: Duurzaam Wonen-spreekuur in stadhuis
Nieuw: Duurzaam Wonen-spreekuur in stadhuis De Binckhorst transformeert tot duurzame wijk Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder