Doorgaan naar hoofdcontent

Kamerbrief over proces en aanpak uitwerking coalitieakkoord IenW

de Duurzame Wereld
Kamerbrief over proces en aanpak uitwerking coalitieakkoord IenW
Kamerbrief over proces en aanpak uitwerking coalitieakkoord IenW Minister Harbers en staatssecretaris Heijnen (beiden IenW) informeren de Tweede Kamer over de uitwerking van het coalitieakkoord in het beleidsprogramma van Infrastructuur en Waterstaat (IenW). Zij richten zich onder meer op vervoer, water, leefomgeving en mobiliteit.
Lees verder

Waterstofkoploper Duitsland krijgt groot aantal nieuwe H2-stations
Waterstofkoploper Duitsland krijgt groot aantal nieuwe H2-stations Het Amerikaanse energiebedrijf Phillips 66 en het Zwitserse H2 Energy Europe zullen 250 nieuwe waterstoftankstations bouwen in Duitsland, Oostenrijk en Denemarken. De stations moeten tegen 2026 operationeel zijn. Daarmee wordt het Europese waterstofnetwerk, dat eind 2021 volgens
Lees verder

Vlaanderen installeert 275 megawatt zonnepanelen, verkopen bij consumenten groeien weer
Vlaanderen installeert 275 megawatt zonnepanelen, verkopen bij consumenten groeien weer Vlaanderen heeft afgelopen jaar 37.327 nieuwe installaties met zonnepanelen verwelkomd met een omvormervermogen van 275,01 megawatt. In het vierde kwartaal zetten de verkopen bij consumenten de stijgende lijn in. Het Dilemma | Massaal
Lees verder

Cybercriminaliteit
Cybercriminaliteit Steeds vaker worden mensen opgelicht via de computer of de mobiele telefoon. De Politie Eindhoven Noord heeft een filmpje gemaakt over dit onderwerp. Deze is te vinden onderaan de Buurtpreventie […] De harde cijfers | Stedin: 55.424 consumenten installeren 210 megawattpiek zonnepanelen Stedin meldt
Lees verder

De harde cijfers | Stedin: 55.424 consumenten installeren 210 megawattpiek zonnepanelen
De harde cijfers | Stedin: 55.424 consumenten installeren 210 megawattpiek zonnepanelen Stedin meldt dat afgelopen kalenderjaar 55.424 consumenten zonnepanelen hebben geĆÆnstalleerd. Deze week in 'De harde cijfers' een analyse van het jaar 2021 waarin Stedin 209,8 megawattpiek residentiĆ«le pv noteerde.
Lees verder

Warmetruiendag in Heemstede
Warmetruiendag in Heemstede Afgelopen twee weken was de duurzame pop-up open voor iedereen met een vraag over duurzaam wonen en leven in Heemstede. Onder het mom 'we gaan het gewoon doen' deden we de deuren open. En we hadden niet kunnen bedenken dat het zo goed liep. We zijn ontzettend verrast door de aandacht en... GP Groot
Lees verder

Marktkansen voor biologisch afbreekbare PHAs in kaart gebracht
Marktkansen voor biologisch afbreekbare PHAs in kaart gebracht Er liggen veel marktkansen voor PHAs, een familie van plastics die zowel biobased als biologisch afbreekbaar zijn. Invest-NL en Wageningen University & Research willen de marktintroductie van PHAs versnellen. Het bericht Marktkansen voor biologisch afbreekbare PHAs in kaart gebracht
Lees verder

Wetenschappers willen meer onderzoek naar echte herkomst coronavirus
Wetenschappers willen meer onderzoek naar echte herkomst coronavirus Er blijft twijfel bestaan over de herkomst van het coronavirus SARS-CoV-2. Ditmaal wijst grondig Duits wetenschappelijk onderzoek. Het bericht Wetenschappers willen meer onderzoek naar echte herkomst coronavirus verscheen eerst op Duurzaamnieuws.
Lees verder

De hoogtepunten van 2022
De hoogtepunten van 2022 Terugblik op een succesvolle Week van de Circulaire Economie 2022 Doet u ook mee aan de verwarmingstest? Ook eens uit proberen of uw huis even comfortabel blijft als de verwarmingsketel op 50 graden Celsius staat? Dat doen in heel Nederland veel mensen op dit moment. Hoe dat moet vindt u op deze
Lees verder