Doorgaan naar hoofdcontent

Liander installeert recordhoeveelheid elektriciteitskabels en transformatorhuisjes, maar productie moet omhoog

de Duurzame Wereld
Liander installeert recordhoeveelheid elektriciteitskabels en transformatorhuisjes, maar productie moet omhoog
Liander installeert recordhoeveelheid elektriciteitskabels en transformatorhuisjes, maar productie moet omhoog Alliander heeft in 2021 een recordlengte aan elektriciteitskabels aangelegd en transformatorhuisjes geïnstalleerd. Toch zal de productie volgens het moederbedrijf van netbeheerder Liander opgeschroefd moeten worden.
Lees verder

Vergunning gas Kernion komt op naam van NewEnergy
Vergunning gas Kernion komt op naam van NewEnergy Energievergunning Kernion voor het leveren van gas aan kleinverbruikers komt op naam van NewEnergy B.V. Gemeenten en ondernemers kunnen leren van incident bij geothermiebedrijf in Naaldwijk Bij geothermiebedrijf Trias Westland in Naaldwijk vond afgelopen september een
Lees verder

Online masterclass: Sturen op maatschappelijke impact
Online masterclass: Sturen op maatschappelijke impact ... Windunie en the-emove presenteren Turbinezon: verplaatsbaar zonneveld voor windmolens Windunie en the-emove zijn een nieuw bedrijf gestart: Turbinezon. Samen introduceren ze nu Emove Solar: een verplaatsbaar zonneveld dat aangesloten kan worden op de
Lees verder

EU geeft 10 miljoen euro subsidie aan Europese batterijacademie
EU geeft 10 miljoen euro subsidie aan Europese batterijacademie De European Battery Alliance (EBA) heeft de oprichting van de European Battery Academy aangekondigd. De Europese Unie meldt 10 miljoen euro subsidie toe te kennen aan de Europese batterijacademie. Succesvolle bijeenkomst Cirkelregio voor circulaire ambtenaren
Lees verder

Samenwerking afval tussen Saver N.V. en Zundert
Samenwerking afval tussen Saver N.V. en Zundert Alle sportveldverlichting vervangen door LED-verlichting Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder

Beantwoording Kamervragen over de gevolgen van een uitspraak van het Europees Hof voor de energietaken van de ACM
Beantwoording Kamervragen over de gevolgen van een uitspraak van het Europees Hof voor de energietaken van de ACM Minister Jetten beantwoordt Kamervragen over de gevolgen van een uitspraak van het Europees hof voor energietaken van de ACM. Het lid Bontenbal (CDA) heeft de vragen gesteld. DNA-lid centraal: Clarence Rose
Lees verder

Partner aan het woord: Karina Neef, Windesheim
Partner aan het woord: Karina Neef, Windesheim Het bericht Partner aan het woord: Karina Neef, Windesheim verscheen eerst op Flevolandse Energieagenda. Energie-Nederland vernieuwt convenant met NVVK Snel schuldenrust, slimme procedures rond schuldregelingen en lagere administratieve lasten: dat biedt het nieuwe convenant
Lees verder

Officiële start van het project Proeftuin Aardgasvrije Wijken
Officiële start van het project Proeftuin Aardgasvrije Wijken Kom naar de officiële start van het project Proeftuin Aardgasvrije Wijken, het programma om Ansen duurzamer te maken. Er is veel gebeurd sinds het Rijk subsidie toekende aan energieKansen, al was dat niet allemaal even zichtbaar.   Laat je daarom bijpraten tijdens deze aftrap in Dorpshuis
Lees verder

Beantwoording vragen over het Actieprogramma Verankering milieubescherming na Nevele
Beantwoording vragen over het Actieprogramma Verankering milieubescherming na Nevele Planning opvolging aanbevelingen commissie Van Aartsen Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder