Doorgaan naar hoofdcontent

Meer dan 10 miljoen patiënten geholpen dankzij productie SCK CEN

de Duurzame Wereld
Meer dan 10 miljoen patiënten geholpen dankzij productie SCK CEN
Meer dan 10 miljoen patiënten geholpen dankzij productie SCK CEN Nieuwe fabriek voor groen gas in Delfzijl Joint venture tussen Perpetual Next en Gasunie Gasunie, energie-infrastructuurbedrijf en beheerder van het Nederlandse gasleidingnetwerk, en Perpetual Next, wereldleider op het gebied van torrefactie-technologie,
Lees verder

Bewoners in de hoofdrol bij Transitievisies Warmte
Bewoners in de hoofdrol bij Transitievisies Warmte       Laatste stukje bovengronds elektriciteitsnet van Liander omgevallen door storm Corrie Op maandag 31 januari is plotseling een einde gekomen aan het allerlaatste bovengrondse elektriciteitsnet van netbeheerder Liander. Storm Corrie blies vorige week in
Lees verder

Laatste stukje bovengronds elektriciteitsnet van Liander omgevallen door storm Corrie
Laatste stukje bovengronds elektriciteitsnet van Liander omgevallen door storm Corrie Op maandag 31 januari is plotseling een einde gekomen aan het allerlaatste bovengrondse elektriciteitsnet van netbeheerder Liander. Storm Corrie blies vorige week in Zevenhuizen (Zuid-Holland) een aantal houten palen... Update ISSO 73
Lees verder

Zo wordt een tankstation omgekleurd
Zo wordt een tankstation omgekleurd Onlangs voorzag Hamer tankstation Oeienbosch van een nieuwe uitstraling. De locatie in het Noord-Brabantse Veldhoven werd omgekleurd van Esso naar Shell. Maar wat komt daar nou bij kijken, zo'n omkleuring? Bij het omkleuren, ook wel Retail Visual Identity (RVI) genoemd, wordt de volledige...
Lees verder

11 februari is Warmetruiendag
11 februari is Warmetruiendag Wat is uw lievelingstrui? En houdt hij u lekker warm tijdens de wintermaanden? Trek hem morgen aan op warmetruiendag. Vrijdag staat de warme trui symbool voor energie besparen. Trek een trui aan, dan kunt u uw verwarming omlaag doen. 19 graden is vaak warm genoeg. U bespaart al 6% energie...
Lees verder

De Fietserieje
De Fietserieje Maandagavond 31 januari 2022, terwijl de noordwesterstorm Corrie over Nederland raast, ben ik bij de Fietserieje. Huh…., de Fietserieje, daar heb ik nog nooit van gehoord. Een drietal mannen is druk bezig bij de ruimte in de fietsenstalling naast Het Kruispunt. Een van hen is Ruud Houweling, de... Beste
Lees verder

Monitor geeft Amsterdam inzicht in materiaalstromen
Monitor geeft Amsterdam inzicht in materiaalstromen De Monitor Amsterdam Circulair laat zien hoeveel materialen door de stad gaan, en welke invloed ze hebben op milieu en klimaat. De eerste resultaten zijn binnen.       Conversie ILT van Agentschap naar Dienst       De
Lees verder

Interesse om Energie Coach te worden? Gemeente zoekt vrijwillige energiecoaches
Interesse om Energie Coach te worden? Gemeente zoekt vrijwillige energiecoaches De gemeente zoekt mensen die als 'energiecoach' bewoners van Maassluis willen helpen bij het besparen van energie. Deze energiecoaches krijgen […] The post Interesse om Energie Coach te worden? Gemeente zoekt vrijwillige energiecoaches appeared first on Energie
Lees verder

Hyundai en We Drive Solar introduceren bidirectioneel laadbare deel-EV Energie-Nederland: 'Creëer balans in belast...
Hyundai en We Drive Solar introduceren bidirectioneel laadbare deel-EV Energie-Nederland: 'Creëer balans in belastingtarieven vo... Gratis bandenpomp, geplaatst door Band op Spanning, in Brummen Sinds een paar weken kunnen automobilisten gratis hun banden op spanning brengen bij de nieuwe duurzame bandenpomp. De pomp
Lees verder