Doorgaan naar hoofdcontent

Minister De Jonge wil verantwoorde invoering Omgevingswet

de Duurzame Wereld
Minister De Jonge wil verantwoorde invoering Omgevingswet
Minister De Jonge wil verantwoorde invoering Omgevingswet Minister De Jonge voor Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening wil dat de Omgevingswet op een verantwoorde manier wordt ingevoerd en houdt daarom niet vast aan de inwerkingtredingsdatum van 1 juli 2022. Dat schrijft hij vandaag aan de Eerste en Tweede Kamer. Het is belangrijk dat de...
Lees verder

Circulaire glazen; ontstaan op een bierviltje
Circulaire glazen; ontstaan op een bierviltje Circulaire glazen; ontstaan op een bierviltje Er gebeurt van alles op het gebied van circulariteit in de regio. Afgelopen week waren Marije de Boer en Nienke Turkstra op bezoek bij Pottle. Pottle is een innovatieve start-up uit Friesland met een bekende missie: de wereld verbeteren. Hoe? Door...
Lees verder

ProRail installeert dit jaar ruim 2.000 zonnepanelen op treinstations
ProRail installeert dit jaar ruim 2.000 zonnepanelen op treinstations ProRail gaat in 2022 ruim 2.000 zonnepanelen installeren op de daken van Nederlandse treinstations. Het is onderdeel van het plan om rond 2030 net zoveel energie op te wekken als de organisatie verbruikt.       Eerste ervaringen en lessen na
Lees verder

Prijsstijgingen van energie en transport en tekorten zetten waardecirkel onder druk
Prijsstijgingen van energie en transport en tekorten zetten waardecirkel onder druk De NRK ziet bij leden over de gehele linie sterke prijsstijgingen. Van verpakkingen, apparatuur, grondstoffen, transport en Ozarka wint met herbruikbare verpakkingen en gesloten circulair systeem de Duurzaamheid Award Karel de Vos De
Lees verder

Evaluatie Diemen RES 1.0
Evaluatie Diemen RES 1.0 Dagelijkse leiding Zaanderwijk van Fred Braaksma naar Jan Pekel Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder

Record aantal nieuwe waterstofstations
Record aantal nieuwe waterstofstations Dat gaat lekker! In 2021 zijn 142 nieuwe waterstofstations wereldwijd geopend. Dat is meer dan in voorgaande jaren. De teller […] Het bericht Record aantal nieuwe waterstofstations verscheen eerst op H2Platform. Friese installateur van zonnepanelen AddSolar failliet door misverstand,
Lees verder

Subsidie afkoppelen regenwater nu €9,- per m2
Subsidie afkoppelen regenwater nu €9,- per m2 Uit de regeling afkoppelen regenwater per 2 februari 2022: voor wie? Eigenaren van private terreinen met bestaand verhard oppervlak, gelegen binnen het grondgebied van de gemeente Maasgouw. Welke verharde oppervlakken komen voor een √©√©nmalige subsidie in aanmerking? Bestaande verharde oppervlakten,...
Lees verder

HMS Industrial Networks BV
HMS Industrial Networks BV Statkraft Renewables Benelux BV Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder

Dagelijkse leiding Zaanderwijk van Fred Braaksma naar Jan Pekel
Dagelijkse leiding Zaanderwijk van Fred Braaksma naar Jan Pekel       Minister Demir en Vlaams Parlement willen nieuw uitstel voor capaciteitstarief Minister van Energie Zuhal Demir en het Vlaams Parlement willen dat de start van het capaciteitstarief in Vlaanderen opnieuw uitgesteld wordt. Dit na een studie
Lees verder