Doorgaan naar hoofdcontent

Minister Ollongren: ‘Illegale daad van Rusland met ernstige gevolgen’

Minister Ollongren: 'Illegale daad van Rusland met ernstige gevolgen'
Minister Kajsa Ollongren heeft een eerste reactie gegeven op de gebeurtenissen in Oekraïne. Russische troepen zijn het land vanmorgen vroeg binnengevallen. Er zijn al meerdere explosies geweest. In Oekraïne is de noodtoestand uitgeroepen.


LanguageOne Doha @languageonedohaqatar


Kronkelpad: Inspire
"Inspire: subir, expire: descer, inspire: subir, expire: descer, inspire: subir, expire: descer", Jorge herhaalt de woorden in monotone eenvoud, mijn ademhaling volgt. Het mantra-achtig ritme doet me bijna wegzakken in onmetelijke vergetelheid, maar mijn lichaam is vervormd in een vreemde en wrede...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.