Doorgaan naar hoofdcontent

Nederland telt 1.351 thuisbatterijen, opslagcapaciteit gegroeid naar 185 megawattuur

de Duurzame Wereld
Nederland telt 1.351 thuisbatterijen, opslagcapaciteit gegroeid naar 185 megawattuur
Nederland telt 1.351 thuisbatterijen, opslagcapaciteit gegroeid naar 185 megawattuur Nederland telde eind vorig jaar 1.351 thuisbatterijen; goed voor een opslagcapaciteit van 5 megawattuur. Het totaal geïnstalleerde volume aan elektrische energieopslagsystemen bedroeg eind 2021 zo'n 185 megawattuur. Duurzaam met regenwater
Lees verder

DCB Energy bouwt nieuwe 'HUB' in Waddinxveen
DCB Energy bouwt nieuwe 'HUB' in Waddinxveen DCB Energy is dinsdag begonnen met de bouw van een gloednieuw station in Waddinxveen. De 'HUB' aan de Overslagweg moet vanaf juni operationeel zijn.  "Deze locatie stond al heel lang op de wishlist", laat het bedrijf uit Spijkenisse weten. Bij de logistieke hotspot, direct...
Lees verder

Kamerbrief Geannoteerde agenda informele Telecomraad 8-9 maart
Kamerbrief Geannoteerde agenda informele Telecomraad 8-9 maart Minister Adriaansens informeert de Tweede Kamer inzake Geannoteerde agenda informele Telecomraad 8-9 maart. Bokashi, van bladafval naar duurzame circulaire oplossing 16 februari 2022 ROVA gaat binnenkort aan de slag met het onderhoud en vervanging van
Lees verder

Noord-Holland subsidieert solar carports
Noord-Holland subsidieert solar carports Provincie Noord-Holland trekt 1,5 miljoen euro subsidie uit voor overkapping van parkeerterreinen met zonnepanelen. De nieuwe subsidieregeling is bedoeld om de groei van deze 'solar carports' te versnellen. 'We verwachten veel interesse', zegt beleidsmedewerker L├║tzen van den Dobbelsteen. Het...
Lees verder

Beantwoording Kamervragen inzake Noordtak Betuweroute
Beantwoording Kamervragen inzake Noordtak Betuweroute Beantwoording Kamervragen over het bericht in de Gelderlander van 23 januari: Heisa in de Achterhoek over nieuwe tak van de Betuweroute: Het brengt ons helemaal niets Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel
Lees verder

EcoVadis reports key ESG research on industry sustainability
EcoVadis reports key ESG research on industry sustainability The second Network Impact Report from Ecovadis showcases how they are continually working to measure and scale impact across their ratings network.  EcoVadis set out 15 years ago to help companies use sustainability intelligence to make business decisions that not only improve their bottom
Lees verder

Windmolens en zeearenden
Windmolens en zeearenden Het aantal windmolens en het aantal zeearenden neemt to ... Het bericht Windmolens en zeearenden verscheen eerst op NWEA. Congestiemanagement: het elektriciteitsnet beter benutten Wat is congestiemanagement? En waarom is het een essentieel onderdeel om het elektriciteitsnet beter te benutten en zo
Lees verder

Kamerbrief over voortgang typologieaanpak i.v.m. versterkingsoperatie Groningen
Kamerbrief over voortgang typologieaanpak i.v.m. versterkingsoperatie Groningen Staatssecretaris Vijlbrief (Mijnbouw) informeert de Tweede Kamer over de voortgang van de typologieaanpak, w.o. de typologie Metselwerk-D, i.v.m. de versterkingsoperatie Groningen. Ondersteunend materiaal Circulaire Businessmodellen beschikbaar
Lees verder

Verslag webinar Circulair Bouwen: is het al tijd voor bouwschaamte?
Verslag webinar Circulair Bouwen: is het al tijd voor bouwschaamte? Vliegschaamte: dat hebben we bijna allemaal wel eens meegemaakt. Begint 'bouwschaamte' ook al op te komen als begrip? De milieu-impact van bouwen blijkt een factor vier keer hoger te liggen dan die van vliegen. Dat was de stelling waar het webinar Circulair Bouwen van Duurzaam
Lees verder