Doorgaan naar hoofdcontent

Nieuwe vacaturewebsite Wierda Hybrid in de lucht

de Duurzame Wereld
Nieuwe vacaturewebsite Wierda Hybrid in de lucht
Nieuwe vacaturewebsite Wierda Hybrid in de lucht Overgang naar circulaire economie vraagt om intensivering beleid door nieuw kabinet Een intensivering van het circulaire-economiebeleid met meer 'drang en dwang', concretisering van de voornemens uit het nieuwe coalitieakkoord en kabinetsbrede samenwerking zijn nodig om
Lees verder

Enexis verzwaart stroomnet rond Zwolle, Meppel en Hoogeveen
Enexis verzwaart stroomnet rond Zwolle, Meppel en Hoogeveen Enexis gaat het hoog- en middenspanningsnet rond Zwolle, Meppel en Hoogeveen uitbreiden. De handen worden daarbij ineengeslagen met TenneT om ook het hoogspanningsnet te kunnen verzwaren. ENCAVIS sluit 2 zonneparken in Hijken en Schaapsdijk aan op stroomnet
Lees verder

Nederland is echt eens koploper in Europa, met elektrische bussen
Nederland is echt eens koploper in Europa, met elektrische bussen Liefst 81% van alle stadsbussen die Nederland in 2020 in gebruik nam was batterij-elektrisch. Daarmee bleef Nederland de rest van Europa met afstand voor. Gemiddeld was 16% van de nieuwe bussen in Europa emissievrij. ... Het bericht Nederland is echt eens koploper in Europa,
Lees verder

Week van de Circulaire Economie
Week van de Circulaire Economie Van maandag 7 februari tot en met zaterdag 12 februari is de Week van de Circulaire Economie. Tijdens deze week laten bedrijven en professionals zien hoe circulair ondernemen in de praktijk werkt. Er zijn verschillende workshops, lezingen et cetera. De week begint met de jaarlijkse Nationaal...
Lees verder

Solarclarity neemt zonnepanelen van Europese fabrikant Meyer Burger op in assortiment
Solarclarity neemt zonnepanelen van Europese fabrikant Meyer Burger op in assortiment Solarclarity voegt per direct de zonnepanelen van de Zwitserse fabrikant Meyer Burger toe aan zijn assortiment. De zonnepanelen zijn per 1 februari te bestellen in de webshop van de groothandel. Netbeheerders: percentage gasloze
Lees verder

Feitenonderzoek immobilisatie
Feitenonderzoek immobilisatie 1 februari 2022 Een immobilisaat is volgens het Landelijk afvalbeheerplan (LAP3) een "technologische ingreep waarbij de fysische en/of chemische eigenschappen van een afvalstof worden gewijzigd, zodanig dat de kans op verspreiding van milieuverontreinigende stoffen door uitloging, erosie of...
Lees verder

Persbericht > Gemeente wil zoveel mogelijk betaalbare woningen
Persbericht > Gemeente wil zoveel mogelijk betaalbare woningen Het college van burgemeester en wethouders heeft in zijn vergadering van 25 januari jl. besloten de doelgroepenverordening Oudewater met een positief advies voor te leggen aan de gemeenteraad. Met doelgroepenverordening regelt de gemeente dat woningen betaalbaar blijven voor de juiste
Lees verder

Input gevraagd voor internationaal samenwerkingscontract
Input gevraagd voor internationaal samenwerkingscontract Wie in de bouw ook maar enigszins internationaal actief is, krijgt te maken met FIDIC-contracten. Waar in Nederland het bouwteam als samenwerkingsvorm volop in de belangstelling staat, staan 'collaboratieve' contracten internationaal nog in de kinderschoenen. Vandaar dat een speciale
Lees verder

Briefing on Energy Efficiency Directive and Energy Performance in Buildings Directive: The Changes Foresee for Energ...
Briefing on Energy Efficiency Directive and Energy Performance in Buildings Directive: The Changes Foresee for Energy Storage The Energy Efficiency Directive and the Energy Performance in Buildings Directive have been reopened as part of the Fit for 55 Package. The target of a 55% reduction in greenhouse emissions by 2030 calls for greater ambition,
Lees verder