Doorgaan naar hoofdcontent

Nieuws windmolens Nieuwleusen Synergie

de Duurzame Wereld
Nieuws windmolens Nieuwleusen Synergie
Nieuws windmolens Nieuwleusen Synergie De Coöperatie Nieuwleusen heeft een aantal nieuwsfeiten te melden. Voor de eerste keer na de bouw van de beide windmolens wordt komende maand de vergoeding aan de omwonenden uitgekeerd. Daarnaast is de stroomopbrengst bekend over een langere periode. Helaas draait één van de molens niet naar...
Lees verder

Dorpscoöperatie Hoonhorst neemt sleutels in ontvangst
Dorpscoöperatie Hoonhorst neemt sleutels in ontvangst De overdracht van café-zaal Kappers naar Dorpscoöperatie Hart van Hoonhorst is een feit. 31 januari jl. heeft het dorp Hoonhorst café-zaal Kappers gekocht. Na 160 jaar eigendom in de familielijn Kappers, neemt de Dorpscoöperatie Hart van Hoonhorst het stokje over van Karin en Jean Huitink. Na 3...
Lees verder

TenneT: 'We hebben hulp nodig bij het faseren van uitbreiding stroomnet'
TenneT: 'We hebben hulp nodig bij het faseren van uitbreiding stroomnet' TenneT heeft hulp nodig bij het faseren van de uitbreiding van het hoogspanningsnet. Komt die hulp er niet, dan slaagt de netbeheerder niet in het oplossen van de complexe puzzel die het volle stroomnet vormt. Vlaanderen: bedrijven krijgen subsidie
Lees verder

Platform Bio-Economie (pbe) breidt brede circular-bioeconomie strategie uit
Platform Bio-Economie (pbe) breidt brede circular-bioeconomie strategie uit Platform Bio-Economie breidt haar strategische ambitie uit om het leidende samenwerkingsverband te worden op het gebied van de ontwikkeling van een duurzame, CO2 neutrale maatschappij waarin productieketens zo circulair en biobased mogelijk zijn. Daartoe neemt Jos Keurentjes
Lees verder

Neem deel aan het collectieve zonnedak van Sterk op Stroom.
Neem deel aan het collectieve zonnedak van Sterk op Stroom. WARME TRUIENDAG – 11 FEBRUARI – 16.30 UUR @LUNCHROOM OP DE HOEK Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder

TenneT: 'We hebben hulp nodig bij het faseren van uitbreiding stroomnet'
TenneT: 'We hebben hulp nodig bij het faseren van uitbreiding stroomnet' TenneT heeft hulp nodig bij het faseren van de uitbreiding van het hoogspanningsnet. Komt die hulp er niet, dan slaagt de netbeheerder niet in het oplossen van de complexe puzzel die het volle stroomnet vormt.       Vlaanderen: bedrijven
Lees verder

"Energietransitie niet ondoordacht en topdown opleggen!" Ad Verbrugge in gesprek met Annelies Huygen.
"Energietransitie niet ondoordacht en topdown opleggen!" Ad Verbrugge in gesprek met Annelies Huygen. Snam4Mobility en OrangeGas (OG) tekenen overeenkomst voor samenwerking op gebied van Bio-CNG en Bio-LNG infrastructuur voor duur... De twee bedrijven gaan samen het eerste nieuwe Bio-LCNG-tankstation in
Lees verder

Neste publiceert 'Market and Innovation Outlook' over het creëren van een hernieuwbare en circulaire toekomst
Neste publiceert 'Market and Innovation Outlook' over het creëren van een hernieuwbare en circulaire toekomst Neste publiceert vandaag zijn nieuwe 'Market and Innovation Outlook'-rapport; The Change Book. De publicatie biedt inzicht en beantwoordt de belangrijkste vragen over de ontwikkeling van wereldwijde regelgevingskaders, verbindingen
Lees verder

Extreme hitte in oceanen is al nieuwe normaal geworden
Extreme hitte in oceanen is al nieuwe normaal geworden Extreme hitte in de oceanen passeerde al in 2014 het "point of no return" en is volgens onderzoek de nieuwe norm geworden. Het bericht Extreme hitte in oceanen is al nieuwe normaal geworden verscheen eerst op Duurzaamnieuws. SAENZ advertentie 2021 Bijgaande
Lees verder