Doorgaan naar hoofdcontent

NVIC - Netherlands-Flemish Institute in Cairo @NVICairo

NVIC - Netherlands-Flemish Institute in Cairo @NVICairo


Circulair ondernemen in Belgiƫ - marktkansen in de gebouwde omgeving & plastics
Dit rapport (pdf, 47 pagina's) beschrijft zowel de kansen, de uitdagingen als de samenwerkingsmogelijkheden voor Nederlandse bedrijven, kennisinstellingen en industrie. Marktkansen in gebouwde ... Lees meer


Roadmap to strengthen the vegetables sector in Benin
De productie van groenten is een belangrijke markt in Benin. De meest geproduceerde producten zijn fruit (43%), bladgroenten (37%) en wortelgroenten (20%). Dit Engelstalige rapport vertelt meer over ... Lees meer


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.