Doorgaan naar hoofdcontent

Ondanks historisch hoge gasprijzen vooralsnog geen aanwijzingen van marktfalen

de Duurzame Wereld
Ondanks historisch hoge gasprijzen vooralsnog geen aanwijzingen van marktfalen
Ondanks historisch hoge gasprijzen vooralsnog geen aanwijzingen van marktfalen Er is sprake van een veerkrachtige Europese gasmarkt, met een zeer grote prijsconvergentie tussen de Europese gashubs. Ondanks de historisch hoge gasprijzen lijkt er geen sprake te zijn van marktfalen. De ontwikkelingen verdienen alertheid m.b.t. de leveringszekerheid,
Lees verder

Grote bedrijven slagen grotendeels niet in netto nul-test voor klimaatbelofte
Grote bedrijven slagen grotendeels niet in netto nul-test voor klimaatbelofte De belangrijkste klimaatbeloften van 25 van 's werelds grootste bedrijven komen in werkelijkheid slechts neer op een vermindering van de uitstoot met gemiddeld 40%, en niet 100% zoals wordt gesuggereerd door hun "netto nul"- en "koolstofneutrale" claims, zo blijkt uit een
Lees verder

Warmtetransitie wil nog niet vlotten
Warmtetransitie wil nog niet vlotten The post Warmtetransitie wil nog niet vlotten appeared first on Zelf Energie Produceren. 'Alles wat we creëren is een tijdelijk product' Duurzaam Gebouwd-partner Schüco ging voor de videoreeks BouwHelden naar Amsterdam, waar zij Thomas Rau troffen. Onderwerp van gesprek: het design, de
Lees verder

Nissan ARIYA drie dagen te bewonderen bij Haaima Hylkema
Nissan ARIYA drie dagen te bewonderen bij Haaima Hylkema Groot artikel in Friesch Dagblad over online Circulair Café Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder

De wereldwijde bottleneck in nucleaire geneeskunde te lijf
De wereldwijde bottleneck in nucleaire geneeskunde te lijf       Wat is waterstof? Bekijk onze gloednieuwe animatiefilm en begrijp beter hoe waterstof bijdraagt aan de duurzame wereld van water...       Wat is waterstof? Bekijk onze gloednieuwe animatiefilm en begrijp beter
Lees verder

Nieuwleusen Synergie maakt werk van warmtetransitie
Nieuwleusen Synergie maakt werk van warmtetransitie Nieuwleusen Synergie maakt werk van warmtetransitie Samen met de Dorpen van Morgen heeft de bewonerscoöperatie Nieuwleusen Synergie een bewustwordingscampagne opgezet waarmee inwoners werk kunnen maken van de warmtetransitie, energiebesparing en een beter milieu. Het eerste initiatief hiertoe is...
Lees verder

Column 30 jaar : kom samen in beweging
Column 30 jaar : kom samen in beweging Met de 'samenlevingsroute' wil Klimaatverbond Nederland beweging krijgen in het dossier Klimaatneutrale woon- en leefomgeving. Directeur Petra Lettink geeft uitleg over het hoe en waarom. Marktwerking faalt De eerste (digitale)... Het bericht Column 30 jaar : kom samen in beweging verscheen eerst...
Lees verder

Snellere en eenvoudigere installatie van GR-Magic® draadgoten op platte daken "BREAKING NIEUWS" Etepro heeft een ni...
Snellere en eenvoudigere installatie van GR-Magic® draadgoten op platte daken "BREAKING NIEUWS" Etepro heeft een nieuwe website... Duurzaam verwarmde terrassen Gemeente Nijmegen en Nijmeegse horeca gaan minimaal 20 terrassen duurzaam verwarmen via verwarming uit speciale kussens waarbij geen warmte verloren gaat aan de
Lees verder

Dit zijn de 10 energietrainees!
Dit zijn de 10 energietrainees! The post Dit zijn de 10 energietrainees! appeared first on Nieuwe Energie Overijssel. Kamerbrief over de actuele situatie in de gasmarkt en voorbereidingen ten aanzien van het uitvoeren van het Bescherm- en Herstelplan Gas Minister Jetten (Klimaat en Energie) informeert de Tweede Kamer over
Lees verder