Doorgaan naar hoofdcontent

Onderzoek: ‘Kwart van de Nederlanders hoopt op toekomst zonder vlees’

de Duurzame Wereld
Onderzoek: 'Kwart van de Nederlanders hoopt op toekomst zonder vlees'
Onderzoek: 'Kwart van de Nederlanders hoopt op toekomst zonder vlees' Nederlanders zijn in hun ideeën over de veehouderij veel radicaler dan te verwachten valt, gezien hun nog altijd hoge vleesconsumptie. Een substantiële minderheid van 28% droomt zelfs van een toekomst waarin geen dieren meer voor voedsel worden gebruikt. Dit blijkt uit onderzoek
Lees verder

Beantwoording Kamervragen nachttrein Brussel-Praag
Beantwoording Kamervragen nachttrein Brussel-Praag Windpark Jaap Rodenburg II Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder

'Prijs van openbare laadpaal vaak ondoorgrondelijk'
'Prijs van openbare laadpaal vaak ondoorgrondelijk' Het is bij publieke laadpunten vooraf niet altijd duidelijk welke prijs er gehanteerd wordt voor het opladen van een elektrische auto. Die prijs verschilt ook nog eens per gebruikte tankpas of app. Dat concludeert de Consumentenbond op basis van een steekproef. Laadpasaanbieders MultiTankcard en...
Lees verder

5 voordelen voor installateurs bij de inzameling van armaturen
5 voordelen voor installateurs bij de inzameling van armaturen Ben je installateur en heb je regelmatig oude armaturen en andere afgedankte apparaten? Lees hier welke voordelen het heeft om […] The post Nieuws first appeared on Stichting Open. Inspiratieroute langs circulaire projecten op 12 en 13 februari De wereld
Lees verder

Toekomstbestendig Wonen regeling Gelderland | Johannes uit Beek
Toekomstbestendig Wonen regeling Gelderland | Johannes uit Beek Veel activiteiten voor ondernemers in week van de Circulaire Economie Samen met het Versnellingshuis, regionale ondernemersorganisaties en overheden organiseren MKB-Nederland en VNO-NCW komende week (7 t/m 11 februari) diverse activiteiten voor ondernemers
Lees verder

Toekomstbestendig Wonen regeling Gelderland | Wethouder E. Blaauw van Bronkhorst
Toekomstbestendig Wonen regeling Gelderland | Wethouder E. Blaauw van Bronkhorst Nieuwe slimme PVT-fabriek in Emmen Elektrische 'auto' van minder dan 10.000 euro Uitgaven voor klimaat mogelijk 1,1 miljard euro... Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen?
Lees verder

Yes to 45% RES: Rescoop
Yes to 45% RES: Rescoop Windpark Jaap Rodenburg II - EN Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder

Startschot voor grootste groene waterstofproject van Rotterdam
Startschot voor grootste groene waterstofproject van Rotterdam 250 megawatt is de capaciteit van een beoogde nieuwe elektrolyser in de haven van Rotterdam, die wind- en zonne-energie omzet […] Het bericht Startschot voor grootste groene waterstofproject van Rotterdam verscheen eerst op H2Platform. Openbaar Ministerie start
Lees verder

Toekomstbestendig Wonen regeling Gelderland | Gerard & Marijke uit Zevenaar
Toekomstbestendig Wonen regeling Gelderland | Gerard & Marijke uit Zevenaar Toekomstbestendig Wonen regeling Gelderland | Wim uit Nijmegen Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder