Doorgaan naar hoofdcontent

Ontvangst voorzitter van de Tweede Kamerfractie van JA21

Ontvangst voorzitter van de Tweede Kamerfractie van JA21
Nationaal. Datum: 11 februari 2022. Locatie: Paleis Huis ten Bosch, Den Haag. Koning Willem-Alexander ontvangt Joost Eerdmans, voorzitter van de Tweede Kamerfractie van JA21, op Paleis Huis ten Bosch. Nu het kabinet-Rutte IV van start is gegaan, ontvangt de Koning de voorzitters van de Tweede...


Nederlandse Vereniging Hong Kong @nvhongkong


De atleet die het landschap voorbij doet rollen. Over kunstenaar Guido van der Werve
In het Amsterdamse filmmuseum EYE is van 12 februari tot 29 mei 2022 de eerste overzichtsexpo van Guido van der Werve te zien: Tastbare futiliteit. Herlees hier een portret van deze kunstenaar uit ons archief, geschreven door Tineke Reijnders.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.