Doorgaan naar hoofdcontent

Pomp uw autobanden op voor nop!

de Duurzame Wereld
Pomp uw autobanden op voor nop!
Pomp uw autobanden op voor nop! Bij de ondergrondse afvalcontainers aan het Julianaplein/Mauritsplein staat sinds kort een opvallende paal: een slimme bandenpomp. U kunt hier als automobilist gratis gebruik van maken! Door de juiste bandenspanning rijdt uw auto zuiniger; goed voor uw portemonnee dus. Ook zorgt de juiste...
Lees verder

Alles kan weer open in 3 stappen
Alles kan weer open in 3 stappen Natuur- en milieuorganisaties: laat beperkingen stroomnet geen 'showstopper' worden voor energietransitie Het steeds vollere stroomnet en de bijbehorende beperkingen mogen geen showstopper worden voor de energietransitie. Natuur en Milieufederaties, Natuur & Milieu en Milieudefensie
Lees verder

Oproep RIVM: betrek wetenschap meer bij oplossen plasticsprobleem
Oproep RIVM: betrek wetenschap meer bij oplossen plasticsprobleem Industrie en beleidsmakers profiteren onvoldoende van de beschikbare wetenschappelijke kennis om slimmer om te gaan met plastics. Als zij wetenschappers meer zouden betrekken dan kan wetenschappelijke kennis een grotere bijdrage leveren om plastics veilig én duurzaam te gebruiken. Dat
Lees verder

Participatie in Amsterdam onder de loep
Participatie in Amsterdam onder de loep Gemeente Amsterdam heeft veel bewoners geïnformeerd en mee laten denken over zoekgebieden voor windturbines. Toch is veel ophef ontstaan over de manier waarop bewoners zijn betrokken bij het proces. Daarom heeft de gemeente in het najaar van 2021 een reflectiefase ingeroepen. Een belangrijk...
Lees verder

RENDO wederom goedkoopste van Nederland
RENDO wederom goedkoopste van Nederland S-TEC de duurzame banenmotor in Rivierenland Om de klimaatambities te realiseren heeft Rivierenland de komende jaren veel technische vakmensen nodig. Aan de Teisterbantlaan in Tiel is sinds dit jaar S-TEC actief. Stefan van Tongeren is directeur van Energie Samen Rivierenland en
Lees verder

Gemeenten zetten stap naar anders verwarmen van onze woningen
Gemeenten zetten stap naar anders verwarmen van onze woningen   Onze woningen, kantoren, scholen en andere gebouwen duurzaam verwarmen, duurzaam koken en duurzaam warm water: het is een uitdaging waar we gezamenlijk voor staan. In het Klimaatakkoord is afgesproken dat alle gebouwen in Nederland in 2050 aardgasvrij zijn. En daarvoor moet nog heel
Lees verder

Financiering voor demonstratie Zweedse SMR
Financiering voor demonstratie Zweedse SMR Hoe Dan?! Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder

NIEUW: Het energieportaal
NIEUW: Het energieportaal Alle windmolens en zonne-energie Rivierenland in beeld gebracht De opgave om met elkaar onze stroom duurzaam op te wekken en onze huizen anders te verwarmen gaat iedereen aan. Goed inzicht in de gemaakte afspraken, cijfers en voortgang in onze regio helpen daarbij om samen het goede gesprek te...
Lees verder

SolarPower Europe calls for ambition following the European Parliament draft report on REDIII
SolarPower Europe calls for ambition following the European Parliament draft report on REDIII Rapporteur on the amendment of the Renewables Energy Directive (REDIII), Markus Pieper MEP, has published the draft report with proposed amendments to the REDIII. The draft amendments cover EU renewable energy targets, the role of renewable hydrogen in
Lees verder