Doorgaan naar hoofdcontent

Prinses Beatrix opent gerestaureerde stellingmolen Ceres

Prinses Beatrix opent gerestaureerde stellingmolen Ceres
Hare Koninklijke Hoogheid Prinses Beatrix opent vrijdagmiddag 18 maart in Bovenkarspel de gerestaureerde stellingmolen Ceres. De molen is in de nacht van oud op nieuw  2019-2020 door een brand grotendeels verwoest en in twee jaar tijd geheel gerestaureerd.


Opening gerestaureerde stellingmolen Ceres
Nationaal. Datum: 18 maart 2022. Locatie: Bovenkarspel. Prinses Beatrix opent de gerestaureerde stelliNa de brand bleek dat  het hout van het achtkant aan alle zijden was ingebrand. Door middel van een crowdfunding is veel geld opgehaald en hebben vrijwilligers het ingebrande hout schoongemaakt....


Nieuwe Kanselier der Huisorden
Zijne Majesteit de Koning heeft bij Koninklijke Beschikking mr. J.W. (Jaap) Leeuwenburg per 1 maart 2022 op de meest eervolle wijze ontheven van zijn functie van Kanselier der Huisorden. De heer Leeuwenburg vervulde deze functie sinds 1 juli 2014.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.