Doorgaan naar hoofdcontent

Ruime meerderheid Nederlanders is voor verbod op wegwerpplastic

de Duurzame Wereld
Ruime meerderheid Nederlanders is voor verbod op wegwerpplastic
Ruime meerderheid Nederlanders is voor verbod op wegwerpplastic Marktonderzoeksbureau IPSOS heeft op verzoek van The Plastic Free Foundation en WWF ruim 20.000 volwassenen in 28 landen gevraagd naar hun mening over acties om plasticvervuiling te stoppen. In Nederland vindt 84% van de consumenten dat verpakkingsproducenten en retailers
Lees verder

België start aanbesteding voor verduurzamen overheidsgebouwen via energieaudits en zonnepanelen
België start aanbesteding voor verduurzamen overheidsgebouwen via energieaudits en zonnepanelen De Belgische overheidsdienst Regie der Gebouwen is een aanbesteding gestart voor de aanstelling van energieauditeurs die energieaudits zullen uitvoeren voor de verduurzaming van gebouwen. Limburg: laatste 10 gemeenten sluiten
Lees verder

Bonaire gaat aandeel wind- en zonne-energie verhogen van 25 naar 75 procent
Bonaire gaat aandeel wind- en zonne-energie verhogen van 25 naar 75 procent Bonaire gaat het aandeel wind- en zonne-energie in de energievoorziening op het eiland de komende jaren verhogen van 25 naar 75 procent. Dit mede dankzij een investering van 10 miljoen euro vanuit Nederland. Comal en Enel bouwen in Italië fabriek
Lees verder

Nationale Milieudatabase start 'Witte Vlekkenproject' om aantal productkaarten te verdrievoudigen
Nationale Milieudatabase start 'Witte Vlekkenproject' om aantal productkaarten te verdrievoudigen De Nationale Milieudatabase (NMD) start dit jaar het 'Witte Vlekkenproject' om het aantal productkaarten in de database ten minste te verdrievoudigen en zo bij te dragen aan de Nederlandse klimaatdoelstellingen.
Lees verder

Topsector Energie 05 Voorlichtingsbijeenkomst MOOI lang
Topsector Energie 05 Voorlichtingsbijeenkomst MOOI lang Topsector Energie 06 Burgerinitiatieven in de energietransitie – zo kun je er ook naar kijken Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder

NLOnderneemt #24 | Luiers recyclen
NLOnderneemt #24 | Luiers recyclen Noodzaak voor nieuwe sturingsvormen in de warmtetransitie blijkt uit onderzoek van TU Delft Onafhankelijk onderzoek van de TU Delft in opdracht van de Regionale Energiestrategie (RES) Rotterdam Den Haag, laat zien dat met de huidige aanpak de warmtetransitie vertraging op gaat lopen
Lees verder

Extreme weersomstandigheden
Extreme weersomstandigheden De extreme weersomstandigheden van de afgelopen dagen zijn ook zichtbaar op ons park. Gelukkig heeft de storm geen schade aangericht, maar er is wel sprake van wateroverlast. Er was twee weken geleden al begonnen met het aanleggen van een drainagebuis, omdat er water bleef staan naast de panelen....
Lees verder

Energie besparen met elektrische apparaten; vervangen of repareren?
Energie besparen met elektrische apparaten; vervangen of repareren? Huishoudelijke apparaten Mijnbouwwet met meerderheid stemmen aangenomen Vanmiddag (22 februari) is de Mijnbouwwet met een meerderheid van stemmen aangenomen. Ook de voor de geothermiesector belangrijke amendementen over de toewijzing zoekgebied,
Lees verder

COP President's letter of appointment to the co-chairs of the ad hoc work programme on the new collective quantifie...
COP President's letter of appointment to the co-chairs of the ad hoc work programme on the new collective quantified goal on climate finance 5 minute read To: Ms. Federica Fricano, Mr. Kishan Kumarsingh Pursuant to the CMA.3 decision relating to the new collective quantified goal on climate finance and consultations held by my team since COP26, I am
Lees verder