Doorgaan naar hoofdcontent

RVO: veel belangstelling voor postcoderoossubsidie, overtekening pas later in 2022 verwacht

de Duurzame Wereld
RVO: veel belangstelling voor postcoderoossubsidie, overtekening pas later in 2022 verwacht
RVO: veel belangstelling voor postcoderoossubsidie, overtekening pas later in 2022 verwacht De Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO) verwacht dat er ook dit jaar grote belangstelling zal zijn voor de Subsidieregeling Coöperatieve Energieopwekking (SCE), ook wel bekend als de postcoderoossubsidie. Marktupdate week 5:
Lees verder

WBCSD and Deloitte release new guidance to help business support health and wellbeing in the workplace
WBCSD and Deloitte release new guidance to help business support health and wellbeing in the workplace The World Business Council for Sustainable Development (WBCSD) and Deloitte  have launched a new guidance to support the global business community in advancing workplace cultures that protect and nurture the highest standards of employee wellbeing.
Lees verder

Eneco NK Tegenwind 2022
Eneco NK Tegenwind 2022 Invitation to join webinar Hydrogen in Japan and the Netherlands –  17 Feb 2022 Thursday 17 February 2022, a webinar is organized by the Embassy of the Kingdom of the Netherlands in Japan, Technova and New Energy Coalition, in cooperation with the PIB partners: Bronkhorst, N.V. Nederlandse
Lees verder

Nadere Memorie van antwoord wijziging Telecommunicatiewet i.v.m. implementatie Telecomcode
Nadere Memorie van antwoord wijziging Telecommunicatiewet i.v.m. implementatie Telecomcode Nadere memorie van antwoord inzake het wetsvoorstel Wijziging van de Telecommunicatiewet i.v.m. de implementatie van Richtlijn (EU) 2018/1972 (Implementatie Telecomcode) Aanbiedingsbrief bij Nadere memorie van antwoord wijziging
Lees verder

Energiecafé Verduurzamen seriewoningen Boekel-Venhorst op 17 feb
Energiecafé Verduurzamen seriewoningen Boekel-Venhorst op 17 feb Project verduurzamen seriewoningen Boekel-Venhorst ENERGIECAFÉ DONDERDAG 17 FEBRUARI 2022, 19 UUR NIA DOMO De eerste stappen zijn achter de rug. De projectbetrokkenen uit de Bosberg, Vogelenzang, Koekoeksbloem en Zonnedauw zijn       Minister Demir
Lees verder

Stilliggen reactor Petten treft mogelijk honderden kankerpatiënten
Stilliggen reactor Petten treft mogelijk honderden kankerpatiënten Financiering rond voor Europese isotopenfabriek SHINE Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder

Geïntegreerde nestkast brengt natuurinclusief bouwen dichterbij
Geïntegreerde nestkast brengt natuurinclusief bouwen dichterbij Sommige bouwplannen worden niet vertraagd door protesterende omwonenden of stikstofuitstoot, maar door aanwezige vogels of vleermuizen. Om voortaan wel natuurinclusief te bouwen en renovaties te vergemakkelijken is er nu een geïntegreerde oplossing voor de fauna in de dakvoetoverstek.
Lees verder

Overzicht van gesprekken van bewindspersonen EZK met Shell van 26 augustus tot en met 18 november 2021
Overzicht van gesprekken van bewindspersonen EZK met Shell van 26 augustus tot en met 18 november 2021 Rapport met een overzicht van gesprekken van bewindspersonen EZK met Shell van 26 augustus tot en met 18 november 2021 Kamerbrief met een update over lijst met contacten die kabinet heeft gehad voorafgaand aan vertrek Shell
Lees verder

Amsterdam krijgt in 2023 een 100% circulaire textielfabriek
Amsterdam krijgt in 2023 een 100% circulaire textielfabriek Brightfiber Textiles opent begin 2023 in Amsterdam de eerste 100% circulaire grondstoffenfabriek voor de mode-industrie. Deze fabriek gaat oude truien en kledingstukken verwerken tot hoogwaardige vezels en garens. Per jaar kan deze fabriek 2,5 tot 3 miljoen kilo textiel grondstoffen
Lees verder