Doorgaan naar hoofdcontent

Samenwerking Wienerberger en New Horizon leidt tot circulaire CicloBrick

de Duurzame Wereld
Samenwerking Wienerberger en New Horizon leidt tot circulaire CicloBrick
Samenwerking Wienerberger en New Horizon leidt tot circulaire CicloBrick Nieuw: de baksteen met een verleden. Met dit motto introduceert Wienerberger in intensieve samenwerking met New Horizon de circulaire gevelbaksteen CicloBrick. De productie is duurzaam omdat de baksteen voor 20 procent uit keramisch restmateriaal bestaat dat door New Horizon '
Lees verder

Publicatie congestiegebieden Liander 03-02-2022
Publicatie congestiegebieden Liander 03-02-2022 Liander heeft op 3 februari nieuwe vooraankondigingen en uitkomsten voor congestiemanagementonderzoeken gepubliceerd voor congestiegebieden in Flevoland, Friesland, Gelderland en Noord-Holland. Uit… De harde cijfers | Zonne-energiesector installeert voor het eerst meer 200
Lees verder

Het Dilemma | Invoering Vlaams capaciteitstarief: 'Idee is goed, uitwerking kan eerlijker en beter'
Het Dilemma | Invoering Vlaams capaciteitstarief: 'Idee is goed, uitwerking kan eerlijker en beter' De invoering van het capaciteitstarief in Vlaanderen: een vloek of zegen? Solar Magazine bespreekt dit dilemma met Yves Struyve van groothandel GPC Europe. 'Het idee is goed, de uitwerking kan eerlijker en beter.'
Lees verder

Publicatie congestiegebieden Liander 03-02-2022
Publicatie congestiegebieden Liander 03-02-2022 Liander heeft op 3 februari nieuwe vooraankondigingen en uitkomsten voor congestiemanagementonderzoeken gepubliceerd voor congestiegebieden in Flevoland, Friesland, Gelderland en Noord-Holland. Uit…       De harde cijfers | Zonne-energiesector installeert voor het
Lees verder

Bestuurslid Stichting Repair Café International
Bestuurslid Stichting Repair Café International De harde cijfers | Zonne-energiesector installeert voor het eerst meer dan 200 gigawattpiek zonnepanelen 2022 wordt het eerste jaar waarin de zonne-energiesector wereldwijd meer dan 200 gigawattpiek zonnepanelen installeert. Deze week in 'De harde cijfers' de voorspellingen
Lees verder

Kom 19 februari naar de energiemarkt!
Kom 19 februari naar de energiemarkt! Op 19 februari van 13.00 tot 16.00 uur organiseert de Kielster Energiecoöperatie in samenwerking met VPBK en gemeente Midden-Groningen een energiemarkt in J. Albrondaschool! Lees in de folder hieronder wat u kunt verwachten. Hopelijk tot dan! Folder van de energiemarkt Het bericht Kom 19 februari...
Lees verder

Groene mijnbouw bestaat niet
Groene mijnbouw bestaat niet Als we Europa's digitale en groene transitie voeden met op hol geslagen mijnbouw, zonder dat we het gebruik van natuurlijke hulpbronnen veranderen, zou ons de aarde kunnen kosten. Het bericht Groene mijnbouw bestaat niet verscheen eerst op Duurzaamnieuws. Enquête deelauto Om de haalbaarheid
Lees verder

Succesvol Ontzorgingsprogramma provincies impuls voor klimaatdoelstellingen
Succesvol Ontzorgingsprogramma provincies impuls voor klimaatdoelstellingen Sinds 2021 adviseren en begeleiden provincies kleine maatschappelijk vastgoedeigenaren via het Ontzorgingsprogramma bij het verduurzamen van hun gebouwen. Steun Bajesdorp in de laatste fase van de obligatieverkoop Bajesdorp is een nieuwbouw
Lees verder

Enquête deelauto
Enquête deelauto Om de haalbaarheid voor een deelauto in Kiel-Windeweer te onderzoeken vragen we u een enquête in te vullen. Ook als u geen interesse hebt in een deelauto willen we graag uw mening. De enquête vindt u hier. Alvast hartelijk dank! Het bericht Enquête deelauto verscheen voor het eerst op Kielster...
Lees verder