Doorgaan naar hoofdcontent

SodM doet nader onderzoek naar gasexplosie Zoetermeer

de Duurzame Wereld
SodM doet nader onderzoek naar gasexplosie Zoetermeer
SodM doet nader onderzoek naar gasexplosie Zoetermeer Staatstoezicht op de Mijnen (SodM) is de toezichthouder op veiligheid van de gasnetten van de regionale netbeheerders. Afgelopen maandag 7 februari 2022 heeft bij een pand in het Stadshart van Zoetermeer een gasexplosie plaatsgevonden. De gasexplosie vond plaats tijdens werkzaamheden van
Lees verder

Shell blijft misleiden in reclame
Shell blijft misleiden in reclame Shell misleidt met de reclame-uiting waarin de oliemultinational beweert dat het miljoenen kilometers schoner maakt met groene waterstof. Het bericht Shell blijft misleiden in reclame verscheen eerst op Duurzaamnieuws. Plan in de maak voor tijdelijke woningen in Voorhout Het gaat om
Lees verder

Nieuwe stap in afremmen bodemdaling en afname broeikasgassen uit veenbodems
Nieuwe stap in afremmen bodemdaling en afname broeikasgassen uit veenbodems PERSBERICHT - Provinciale Staten van Utrecht hebben de 'Regionale Veenweiden Strategie Utrechtse Veenweiden' vastgesteld. In de strategie staat hoe tot 2030 de uitstoot van broeikasgassen uit veenbodems en de bodemdaling verminderd kunnen worden. De provincie wil in...
Lees verder

Two Honda Clarity FCEVs handed over to WaterstofNet
Two Honda Clarity FCEVs handed over to WaterstofNet 'Vluchtstrook' hoogspanningsnet voor het eerst opengesteld Voor het eerst is in Nederland de reservecapaciteit ('vluchtstrook') van het hoogspanningsnet in gebruik genomen. Gedeputeerde Tjisse Stelpstra en wethouder Rene van der Weide openden vanmiddag in…
Lees verder

K2 DocuApp voor heel Europa in 22 talen Snellere en eenvoudigere installatie van GR-Magic® draadgoten op platte dake...
K2 DocuApp voor heel Europa in 22 talen Snellere en eenvoudigere installatie van GR-Magic® draadgoten op platte daken "BREAKING ...       Tool Pack voor bedrijven over duurzaam consumentengedrag Tao Heslenfeld, stagiair-onderzoeker bij het KIDV, is op 10 februari jl. aan de Universiteit van Twente geslaagd
Lees verder

ACM: ontheffinghouders privaat net moeten voor einde looptijd actie ondernemen
ACM: ontheffinghouders privaat net moeten voor einde looptijd actie ondernemen Bedrijven met een ontheffing voor een gesloten distributiesysteem moeten deze voor het einde van de looptijd verlengen, wijzigen of laten vervallen. Gebrek aan kennis vertraagt versnelling circulaire bouw De aandacht voor het onderwerp
Lees verder

Bijeenkomst waterbeheer en regionale energiestrategie├źn
Bijeenkomst waterbeheer en regionale energiestrategie├źn Op donderdag 25 november organiseren de Unie van Waterschappen en STOWA een bijeenkomst over de uitkomsten van… lees meer » Doe mee met onze challenge! Klimaat positief afvalwater zuiveren. Draai het eens om. Zuiveren van afvalwater dat geen broeikasgassen uitstoot…
Lees verder

Nieuwe stap in afremmen bodemdaling en afname broeikasgassen uit veenbodems
Nieuwe stap in afremmen bodemdaling en afname broeikasgassen uit veenbodems Provinciale Staten van Utrecht hebben de 'Regionale Veenweiden Strategie Utrechtse Veenweiden' vastgesteld. In de strategie staat hoe tot 2030 de uitstoot van broeikasgassen uit veenbodems en de bodemdaling verminderd kunnen worden. De provincie wil in samenwerking met
Lees verder

Routekaart Buurtwarmte gepresenteerd
Routekaart Buurtwarmte gepresenteerd The post Routekaart Buurtwarmte gepresenteerd  appeared first on Grunneger Power. Conceptvergunning ter inzage In januari is de gemeenteraad van Apeldoorn akkoord gegaan met de ontwerp omgevingsvergunning voor het zonnepark aan de A50 bij... Het bericht Conceptvergunning ter inzage
Lees verder