Doorgaan naar hoofdcontent

Spreekuur Energieloket gaat door

de Duurzame Wereld
Spreekuur Energieloket gaat door
Spreekuur Energieloket gaat door Ons spreekuur elke woensdagmiddag aan de Gildenweg 8 van 16.00 – 18.00 uur gaat gewoon door. Vragen over de energierekening, overstappen, isoleren of de warmtepomp? Kom langs en neem uw verbruiksgegevens mee. Ook kunt u een afspraak maken voor een bezoek van een Energiecoach. De Energiecoach komt...
Lees verder

Zo speculeren oliemaatschappijen op falende klimaatactie
Zo speculeren oliemaatschappijen op falende klimaatactie Fossiele bedrijven gokken erop dat de opwarming van de aarde niet zal omkeren en dat de olieprijs hoog blijft. Onder meer Shell, ExxonMobil en Kuwait Petroleum zetten in op dure olieprojecten die niet lonen in een wereld die maximaal 2 graden opwarmt. Het bericht Zo speculeren
Lees verder

Publieksprijs voor inspectiemethode bruggen
Publieksprijs voor inspectiemethode bruggen Antea Group doet goede zaken met het toepassen van drones. Het controleren van bruggen met drones én automatische schadebeeldherkenning is een andere troef van Antea Group. Deze combinatie won vorige week de Publieksprijs De Vernufteling 2021. Servicepunt Circulair presenteert:
Lees verder

Ontwikkelkader de weerden Grubbenvorst en Lottum
Ontwikkelkader de weerden Grubbenvorst en Lottum Het college van B&W legt een ontwikkelkader voor aan de gemeenteraad voor de weerden van Grubbenvorst en Lottum. Het ontwikkelkader geeft aan welke mogelijkheden voor verdere ontwikkelingen in dat gebied wel en niet passend kunnen zijn. Daarnaast is de gemeente voornemens om samen met andere...
Lees verder

ACM keurt voorstel TenneT langetermijncapaciteit Cobrakabel 2022 goed
ACM keurt voorstel TenneT langetermijncapaciteit Cobrakabel 2022 goed De ACM keurt het voorstel van TenneT voor de capaciteit voor langetermijn transmissierechten in 2022 op de Cobrakabel goed. IJsselmeergebied krijgt lector 'Kennis ontwikkelen en kennis overdragen aan creatieve jongeren.' Voor Marcel van den Berg gaat
Lees verder

Actie: 250 euro voor verduurzaming van uw woning
Actie: 250 euro voor verduurzaming van uw woning U ontvangt van onze stichting 250 euro als u uw woning verduurzaamt voor tenminste € 1500: Isolatie Zonnepanelen Warmtepomp, heatpipes en/of zonneboiler Let op: De bijdrage is maximaal 250 euro per huisadres, ook als u meerdere maatregelen treft.Deze actie is ingegaan op 1 januari 2022 en eindigt...
Lees verder

Stagnatie infraroodfoto's
Stagnatie infraroodfoto's Datum: dinsdag, 1 februari, 2022 Door de lockdown konden binnen geen infraroodfoto's worden gemaakt. Hierdoor ontstond een wachtlijst. Maar ook het weer werkte niet mee. Om infraroodfoto's van de buitenkant van een huis te kunnen maken moet het niet alleen koud zijn, maar mag het ook niet...
Lees verder

AVIA Weghorst voorziet tankstation Enschede van laadplein
AVIA Weghorst voorziet tankstation Enschede van laadplein AVIA Weghorst legt de laatste hand aan 'het meest geavanceerde laadplein van Twente'. Bij Hush – AVIA Enschede, gelegen aan de Twekkeler Es, kunnen klanten vanaf eind deze week laden met een vermogen tot 300 kW. De laadpalen van het Finse Kempower zijn geschikt voor EV-trucks,...
Lees verder

Energie besparen? De energiecoach helpt je op weg!
Energie besparen? De energiecoach helpt je op weg! presentatie Frank Taal van VvE Kerckebosch Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder