Doorgaan naar hoofdcontent

Stand van zaken A73 tunnels en Heinenoordtunnel

de Duurzame Wereld
Stand van zaken A73 tunnels en Heinenoordtunnel
Stand van zaken A73 tunnels en Heinenoordtunnel       Kamerbrief over actuele situatie gasmarkt en voorbereidingen in geval van gascrisis Minister Jetten (Klimaat en Energie) stuurt de Tweede Kamer een brief over de actuele situatie in de gasmarkt. Daarnaast meldt de minister welke voorbereidingen worden
Lees verder

Gazprom overweegt verduurzaming gastransport met kernenergie
Gazprom overweegt verduurzaming gastransport met kernenergie Het Russische staatskernenergiebedrijf Rosatom onderzoekt voor de Russische aardgasproducent en -leverancier Gazprom kansen om het aardgastransport te elektrificeren met behulp van een of meer nieuwe kernreactoren. Gazprom produceert zijn aardgas onder meer in West-Siberiƫ.... Het...
Lees verder

Provincie helpt met 2 miljoen euro woningen van het gas af
Provincie helpt met 2 miljoen euro woningen van het gas af De provincie Noord-Holland stelt 2 miljoen euro ter beschikking aan gemeenten om hen te helpen bij de overgang naar duurzame warmtebronnen. In 2050 moeten alle woningen in Nederland van het aardgas af zijn. De gemeenten in Noord-Holland gaan de komende jaren samen met de bewoners in beeld
Lees verder

Noord-Holland: 2 miljoen euro subsidie voor gemeenten die kiezen voor duurzame warmte
Noord-Holland: 2 miljoen euro subsidie voor gemeenten die kiezen voor duurzame warmte De provincie Noord-Holland stelt 2 miljoen euro subsidie ter beschikking aan gemeenten om hen te helpen bij de overgang naar duurzame warmtebronnen zoals aardwarmte, geothermie of zonnewarmte. 'Nieuw' raceteam TU Delft neemt deel aan
Lees verder

Onderzoeksbureau Aurora verwacht 1,1 tot 1,9 miljard subsidie voor zonnepanelen Eneco installeert 240 laadpunten bij ...
Onderzoeksbureau Aurora verwacht 1,1 tot 1,9 miljard subsidie voor zonnepanelen Eneco installeert 240 laadpunten bij Albert Heij... K2 DocuApp voor heel Europa in 22 talen Snellere en eenvoudigere installatie van GR-Magic® draadgoten op platte daken "BREAKING ... Actueel nieuws in jouw
Lees verder

Nieuwe Energie Overijssel - Motie Voedselbanken
Nieuwe Energie Overijssel - Motie Voedselbanken Start Smart Energy Hub Hessenpoort | Nieuwe Energie Overijssel Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder

Marcel maakt bankjes van ingezameld plastic uit Groningse buurten
Marcel maakt bankjes van ingezameld plastic uit Groningse buurten Gepubliceerd: 08 februari 2022Laatst bijgewerkt: 08 februari 2022 Afgedankt plastic, een versnipperaar en een oven: meer heeft kunstenaar Marcel Imthorn niet nodig om van plastic afval nieuwe, moderne en duurzame banken te maken. Lees verder over Marcel maakt bankjes van
Lees verder

Beleidsbrief Groningen
Beleidsbrief Groningen Staatssecretaris Vijlbrief (EZK) beschrijft zijn voornemens ten aanzien van de afhandeling van schades als gevolg van aardbevingen in Groningen. Beantwoording vragen over een opmerkelijke ommekeer van de Autoriteit Consument & Markt (ACM) Minister Jetten (Klimaat en Energie) beantwoordt, mede namens
Lees verder

Alfen levert mobiele batterijen aan Bredenoord
Alfen levert mobiele batterijen aan Bredenoord Bredenoord heeft Alfen geselecteerd om meerdere mobiele energieopslagsystemen te leveren. Met deze batterijen biedt Bredenoord een groen alternatief voor dieselaggregaten. GTS tendert opnieuw zowel G- als H-gas piekmiddelen voor winterseizoen 2022-2023
Lees verder