Doorgaan naar hoofdcontent

Start afbouw salderingsregeling zonnepanelen opnieuw uitgesteld

de Duurzame Wereld
Start afbouw salderingsregeling zonnepanelen opnieuw uitgesteld
Start afbouw salderingsregeling zonnepanelen opnieuw uitgesteld Tot 2023 salderen met zonnepanelen, geen onverdeeld genoegen Huishoudens met zonnepanelen mogen de opgewekte zonnestroom tot 2023 volledig verrekenen met het eigen verbruik. Tussen 2023 en 2031 bouwt de overheid de succesvolle maar controversiƫle... Het bericht Start afbouw...
Lees verder

Minimaal 16 jaar van plan tot productie voor Franse kernreactoren
Minimaal 16 jaar van plan tot productie voor Franse kernreactoren Krimp voor kernenergie in Frankrijk en toch 6 nieuwe kerncentrales? De Franse krant Le Monde bericht dat de Franse overheid overweegt staatsbedrijf EDF op te dragen 6 nieuwe kerncentrales te bouwen. Dit in weerwil... Het bericht Minimaal 16 jaar van plan tot productie voor
Lees verder

Inclusieve wijk komt er alleen door anders te denken
Inclusieve wijk komt er alleen door anders te denken Mensen met een fysieke of geestelijke zorgvraag willen als volwaardige burgers en bewoners deel uitmaken van een wijk. Maar om dat voor elkaar te krijgen is het nodig dat zowel overheden als instellingen, corporaties en ontwikkelaars beter samenwerken in de realisatie van inclusieve wijken. Toch..
Lees verder

Gerrit Hiemstra houdt ons graag een spiegel voor
Gerrit Hiemstra houdt ons graag een spiegel voor NOS-weerman Gerrit Hiemstra uit Balk kreeg de Machiavelliprijs 2021 uitgereikt omdat hij klimaatverandering begrijpelijk maakt. Huizenbezitters kunnen hun steentje bijdragen, maar velen kunnen dat niet betalen, zo blijkt uit een DNB-rapport. Uit dat rapport van De Nederlandsche Bank (DNB) komt een...
Lees verder

Kalk verwijderen, bewuste keuzes en andere tips voor een duurzaam huishouden
Kalk verwijderen, bewuste keuzes en andere tips voor een duurzaam huishouden Kalkaanslag zorgt ervoor dat apparaten meer stroom nodig hebben en minder efficiƫnt werken. Hard water heeft namelijk meer tijd nodig om op te warmen. Het bericht Kalk verwijderen, bewuste keuzes en andere tips voor een duurzaam huishouden verscheen eerst op Duurzaamnieuws.
Lees verder

Vacature relatiemanager Grote Bedrijven Netwerk (GBN)
Vacature relatiemanager Grote Bedrijven Netwerk (GBN) ... Kamerbrief over proces en aanpak uitwerking coalitieakkoord IenW Minister Harbers en staatssecretaris Heijnen (beiden IenW) informeren de Tweede Kamer over de uitwerking van het coalitieakkoord in het beleidsprogramma van Infrastructuur en Waterstaat (IenW).
Lees verder

Antwoordbrief verzoek brancheorganisatie asbest in zeeschepen dossier
Antwoordbrief verzoek brancheorganisatie asbest in zeeschepen dossier Antwoorden op Kamervragen over het bericht "Limburgse grensgemeente verrast door volstorten recreatieplas'' Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder

Inspectievluchten warmtenetten Utrecht en Nieuwegein van start
Inspectievluchten warmtenetten Utrecht en Nieuwegein van start Eneco inspecteert vanavond met een klein vliegtuig de warmtenetten in Utrecht en Nieuwegein. Afgelopen jaar hebben soortgelijke vluchten plaatsgevonden boven de warmtenetten in Rotterdam, Houten en Amersfoort. Tijdens deze inspectievluchten wordt met behulp van infraroodtechniek het
Lees verder

International Year of Glass van start
International Year of Glass van start "We have a unique opportunity to celebrate glass. Glass is endlessly recycleble, guarantees quality and safety no matter how many times it's recycled and it's virtually inert. It's the healthy choice, it's beautiful, it builds brands, and it's loved by people of... Minister Jetten ontvouwt
Lees verder