Doorgaan naar hoofdcontent

Stichting PHOE

de Duurzame Wereld
Stichting PHOE
Stichting PHOE PHOE is hét centrum voor energie opleidingen in Nederland en biedt gerenommeerde post-hbo-opleidingen aan op energiegebied. Alle opleidingen kunnen ook incompany opleidingen worden verzorgd. Na het succesvol afronden van een opleiding ontvangt u een erkend diploma, hiermee zijn wij uniek op het... ASN Bank
Lees verder

Webinar transportschaarste gemeente Zaanstad
Webinar transportschaarste gemeente Zaanstad RWE en Neptune Energy stappen samen in consortium voor acceleratie groene waterstofproductie op de Nederlandse Noordzee RWE en Neptune Energy maken vandaag bekend dat zij gezamenlijk in een consortium stappen met de intentie om het offshore groene waterstof project "H2opZee"
Lees verder

Energiecoaches weer de wijken in
Energiecoaches weer de wijken in Het bericht Energiecoaches weer de wijken in verscheen eerst op Energiek Velsen. Naar een Samenwerkings- en uitvoeringsprogramma RES Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder

Interview: voorzitter knvvk & young cool in Inspiring Fifty-lijst
Interview: voorzitter knvvk & young cool in Inspiring Fifty-lijst Anouk Dijkstra, voorzitter van de knvvk & young cool, is bekroond met een award als één van de meest inspirerende vrouwen in Deep Tech in de Benelux+. Dijkstra is DGA van familiebedrijf Prevesco. Is ze een vrouw met een missie, een rolmodel, of is ze op het juiste moment op de juiste
Lees verder

President Biden trekt 3 miljard dollar uit voor Amerikaanse productie batterijen
President Biden trekt 3 miljard dollar uit voor Amerikaanse productie batterijen Het Amerikaanse ministerie van Energie heeft bekendgemaakt dat de regering van president Joe Biden 3 miljard dollar uittrekt om de Amerikaanse productie van batterijen voor voertuigen en energieopslag te versterken. KOSTAL Solar Electric opent
Lees verder

Groninger koopwoningen koploper in PV Multi-junction zonnecel integreert stralingskoeler Hyundai en We Drive Solar in...
Groninger koopwoningen koploper in PV Multi-junction zonnecel integreert stralingskoeler Hyundai en We Drive Solar introduceren ... Consumentenproducten met radioactieve stoffen veilig afvoeren via verkopers Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld
Lees verder

Pomp uw autobanden op voor nop!
Pomp uw autobanden op voor nop! Bij de ondergrondse afvalcontainers aan het Julianaplein/Mauritsplein staat sinds kort een opvallende paal: een slimme bandenpomp. U kunt hier als automobilist gratis gebruik van maken! Door de juiste bandenspanning rijdt uw auto zuiniger; goed voor uw portemonnee dus. Ook zorgt de juiste...
Lees verder

Corona > Alles kan weer open in 3 stappen
Corona > Alles kan weer open in 3 stappen Het aantal coronabesmettingen is hoog, veel mensen zitten thuis in isolatie of quarantaine. Ondanks de hoge besmettingscijfers, blijft het aantal ziekenhuisopnames stabiel. We zijn beter tegen het virus bestand, door vaccinaties en boosterprikken en de opgebouwde immuniteit. Dus Nederland gaat weer...
Lees verder

Verkopen zonnepanelen in Brussel met 83 procent gedaald
Verkopen zonnepanelen in Brussel met 83 procent gedaald Het gewest Brussel heeft na het recordjaar 2020 de verkopen van zonnepanelen afgelopen kalenderjaar met 83 procent zien dalen. Er werden 1.436 nieuwe zonnepaneelsystemen in gebruik genomen. Rechtbank vernietigt faillissement installateur van zonnepanelen AddSolar: '
Lees verder