Doorgaan naar hoofdcontent

Stimuleringsregeling e-waste gewild bij metaalrecyclers

de Duurzame Wereld
Stimuleringsregeling e-waste gewild bij metaalrecyclers
Stimuleringsregeling e-waste gewild bij metaalrecyclers De nieuwe regeling voor metaalrecyclers om de goede verwerking van Afgedankte Elektrische en Elektronische Apparatuur (ook wel e-waste) te stimuleren […] The post Nieuws first appeared on Stichting Open. Kunnen die rode lichtjes uit? De rode lampjes bovenop
Lees verder

Nationaal Recycling Congres 2022
Nationaal Recycling Congres 2022 Op 17 maart vindt de tweede editie van het Nationaal Recycling Congres plaats. De VHT organiseert dit evenement gezamenlijk met de FNOI, MRF en NRK Recycling. Op het programma staan inspirerende sprekers van binnen en buiten de sector. Duurzame LinoPlus plaat biedt design-uitstraling en gemak
Lees verder

'Harde keuzes niet uit de weg' in oplossen stikstofproblemen
'Harde keuzes niet uit de weg' in oplossen stikstofproblemen Op 3 februari vond het eerste bestuurlijke overleg Stikstof plaats onder leiding van de nieuwe ministersploeg. In deze bijeenkomst stond een integrale aanpak van de stikstofproblematiek centraal. Dit naar tevredenheid van de waterschappen.Het bestuurlijk overleg was vooral bedoeld als...
Lees verder

Sunbeam kiest voor aluminium met lage CO2-uitstoot Vernieuwde powermanager - SolargatewaySE Esdecs FlatFix Fusion: ge...
Sunbeam kiest voor aluminium met lage CO2-uitstoot Vernieuwde powermanager - SolargatewaySE Esdecs FlatFix Fusion: geschikt voor... 56 procent kantoren beschikt nog altijd niet over verplicht energielabel C In het afgelopen half jaar is het aantal kantoren dat over een energielabel C of beter beschikt met 2.118 stuks
Lees verder

Stimulering van A$300 mln voor duurzame houtbouw in Australië
Stimulering van A$300 mln voor duurzame houtbouw in Australië De Australische Clean Energy Finance Corporation (CEFC) trekt A$300 mln (€190 mln) uit om de toepassing van houtbouw in de vastgoedsector aan te jagen. De financiering is beschikbaar voor kantoren, retail, zorgvastgoed en woningbouw.... Het bericht Stimulering van A$300 mln voor...
Lees verder

Melding materieel effect nieuw exitpunt GTS
Melding materieel effect nieuw exitpunt GTS De ACM heeft de melding van Gasunie Transport Services (GTS) voor het vaststellen van een nieuw (administratief) exitpunt beoordeeld. De ACM concludeert dat dit een (positief) materieel effect heeft. Volg de bouw van Circuloco op Floriade Vanaf aanstaande maandag, in de Week
Lees verder

Energiecafé Verduurzamen seriewoningen Boekel-Venhorst op 17 feb
Energiecafé Verduurzamen seriewoningen Boekel-Venhorst op 17 feb Project verduurzamen seriewoningen Boekel-Venhorst ENERGIECAFÉ DONDERDAG 17 FEBRUARI 2022, 19 UUR NIA DOMO De eerste stappen zijn achter de rug. De projectbetrokkenen uit de Bosberg, Vogelenzang, Koekoeksbloem en Zonnedauw zijn Minister Demir volhardt: geen
Lees verder

Kamerbrief voortgangsrapportage lood in drinkwater
Kamerbrief voortgangsrapportage lood in drinkwater Minister De Jonge (Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening) informeert de Tweede Kamer over de stand van zaken en de nog voort te zetten acties op het terrein van lood in drinkwater. Kabinet komt met verbod op loden leidingen voor kindlocaties en huurwoningen Ter
Lees verder

Goeree-Overflakkee gaat ambitieus aan de slag met circulaire economie
Goeree-Overflakkee gaat ambitieus aan de slag met circulaire economie Met 'Goeree-Overflakkee geheel circulair' zet de gemeente een stevige ambitie neer. De landelijke doelstelling is om in 2050 een circulaire economie te hebben. "Wij zetten erop in om het eiland eerder circulair te maken", zegt wethouder Tea Both-Verhoeven. "De afgelopen jaren zijn
Lees verder