Doorgaan naar hoofdcontent

Stroomnet vol: Meierijstad stelt tweede tranche zonneparken opnieuw uit

de Duurzame Wereld
Stroomnet vol: Meierijstad stelt tweede tranche zonneparken opnieuw uit
Stroomnet vol: Meierijstad stelt tweede tranche zonneparken opnieuw uit Meierijstad stelt de tweede tranche voor het vergunnen van zonneparken uit. Dit omdat het stroomnet vol is en de gemeente eerst wil leren van ervaringen met zonneweides uit de eerste tranche.       Provincie Drenthe stemt in met
Lees verder

Alfen: omzet in energieopslag groeit tot 17,7 miljoen euro, Agreco plaatst grote order voor batterijen
Alfen: omzet in energieopslag groeit tot 17,7 miljoen euro, Agreco plaatst grote order voor batterijen De omzet van transformatorstations, energieopslagsystemen en laadpalen voor elektrische auto's Alfen is met 32 procent gegroeid tot 249,7 miljoen euro. De omzet in energieopslag is nu 17 miljoen euro. Warmteplan
Lees verder

Kabinet onderzoekt wenselijkheid van nultarief btw op zonnepanelen
Kabinet onderzoekt wenselijkheid van nultarief btw op zonnepanelen Het kabinet onderzoekt of het wenselijk is om in Nederland een nultarief voor btw op zonnepanelen in te voeren. Dat meldt staatssecretaris van Financiƫn - Fiscaliteit en Belastingdienst Marnix van Rij. Kleineondernemersregeling: meeste klachten over btw op
Lees verder

Feitelijke vragen advies Gezondheidsraad ultrafijn stof
Feitelijke vragen advies Gezondheidsraad ultrafijn stof Voorhang Verzamelbesluit wijziging bestaande UPV's Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder

2021320429.2 Voorpublicatie ontwerp Verzamelbesluit wijziging bestaande UPV s
2021320429.2 Voorpublicatie ontwerp Verzamelbesluit wijziging bestaande UPV s Lokaal gesteund zonnepark mag geen voorrang krijgen Batterij Rhino van 12 megawatt staat in Lelystad Groninger koopwoningen kopl... Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld
Lees verder

Tarkett lanceert Klimaatroutekaart 2030
Tarkett lanceert Klimaatroutekaart 2030 Tarkett, wereldwijde marktleider op het gebied van innovatieve vloeroplossingen, kondigt zijn nieuwe Klimaatroutekaart aan voor 2030. Deze routekaart is in lijn met de doelstelling van het Klimaatakkoord van Parijs, om de opwarming van de aarde te beperken tot 1,5°C. Het bedrijf wil in 2030 in de...
Lees verder

Samen repareren mag eindelijk weer!
Samen repareren mag eindelijk weer! Nieuwsbrief #16 In Spark #16 de nieuwsbrief van Energie van Utrecht, vertelt Guido van Loenen van Rijne Energie over het duurzame energielandschap in de polders Rijnenburg en Reijerscop waarvoor de lokale energiecoƶperatie zich inzet. Verder een overzicht van interessante webinars en
Lees verder

Groninger CO2 uitstoot daalt fors en duurzame energie stijgt
Groninger CO2 uitstoot daalt fors en duurzame energie stijgt Gepubliceerd: 17 februari 2022Laatst bijgewerkt: 17 februari 2022 In 2020 is de CO2-uitstoot in de gemeente Groningen met zo'n 8% gedaald ten opzichte van 2019. Lees verder over Groninger CO2 uitstoot daalt fors en duurzame energie stijgt Was- en strijkservice
Lees verder

Het regent tonnen in Winterswijk!
Het regent tonnen in Winterswijk! In dit speciale, duurzame Green Leaf jaar helpt de gemeente Winterswijk haar inwoners graag om meer regenwater op te vangen. Daarom organiseert de gemeente een regentonactie. Inwoners die graag een regenton willen hebben kunnen deze aanvragen bij Centrum Duurzaam Winterswijk. Wees er wel snel bij,...
Lees verder