Doorgaan naar hoofdcontent

Subsidie voor zonnepanelen bij sportclubs: 10 miljoen euro subsidie verleend in januari

de Duurzame Wereld
Subsidie voor zonnepanelen bij sportclubs: 10 miljoen euro subsidie verleend in januari
Subsidie voor zonnepanelen bij sportclubs: 10 miljoen euro subsidie verleend in januari Binnen de regeling Stimulering bouw en onderhoud sportaccommodaties (BOSA) voor onder meer zonnepanelen en warmtepompen hebben sportclubs met subsidie in januari 10 miljoen euro subsidie toegekend gekregen. Anouk Dijkstra in top 50
Lees verder

Freon Wind Groep ondersteunt ambities Roorda omtrent vezelhennep
Freon Wind Groep ondersteunt ambities Roorda omtrent vezelhennep IJslandse gletsjers smelten langzamer door mysterieuze Noord-Atlantische 'blauwe blob' Na een decennialange periode van gestaag smelten is het massaverlies van de IJslandse gletsjers sinds 2011 aan het vertragen. Deze vertraging wordt hoogstwaarschijnlijk
Lees verder

Kantoormedewerkers pleiten voor betere afvalscheiding op kantoor
Kantoormedewerkers pleiten voor betere afvalscheiding op kantoor De meest logische eerste stap naar een circulaire economie is het scheiden van afval. Dit zorgt voor schone afval stromen en waardevolle grondstoffen om te recyclen. Iets dat veel mensen […] Tips en subsidies voor duurzaam wonen Wilt u aan de slag gaan
Lees verder

NVDE: '12 miljard euro subsidie nodig voor warmtetransitie in SDE++ 2022'
NVDE: '12 miljard euro subsidie nodig voor warmtetransitie in SDE++ 2022' Het ministerie van Economische Zaken en Klimaat moet dit kalenderjaar 12 miljard euro subsidie beschikbaar stellen via de Stimulering Duurzame Energieproductie en Klimaattransitie (SDE++). Daarvoor pleit de NVDE. SDE+ 2022: Aurora verwacht 1,1 tot
Lees verder

De Zeekraal genomineerd voor titel Agrarisch Ondernemer van het jaar 2022
De Zeekraal genomineerd voor titel Agrarisch Ondernemer van het jaar 2022 Studenten Freonen Friesland College en ROC Friese Poort exposeren lisdodde-producten in Biosintrum Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder

Meer Bomen Nu steunt Petitie Natuurinclusief Bouwen en roept op tot ondertekening
Meer Bomen Nu steunt Petitie Natuurinclusief Bouwen en roept op tot ondertekening Tot 2030 worden er in Nederland een miljoen huizen gebouwd, een kans die benut moet worden om het goede te doen voor onze toekomstige leefomgeving, de natuur en het klimaat. Dit jaar vindt een van de grootste wetswijzigingen plaats en er dreigt wetgeving te komen die
Lees verder

Eerste paal de grond in voor grootste batterij van Nederland
Eerste paal de grond in voor grootste batterij van Nederland In Lelystad is de eerste paal de grond ingegaan voor de bouw van de GIGA Buffalo, de grootste batterij van Nederland. GIGA Buffalo zal eind 2022 klaar zijn om in gebruik te worden genomen. Beantwoording Kamervragen over Rijtestlocatie terugbrengen naar Terneuzen
Lees verder

Start Smart Energy Hub Hessenpoort | Nieuwe Energie Overijssel
Start Smart Energy Hub Hessenpoort | Nieuwe Energie Overijssel       Beantwoording vragen over een opmerkelijke ommekeer van de Autoriteit Consument & Markt (ACM) Minister Jetten (Klimaat en Energie) beantwoordt, mede namens staatssecretaris Vijlbrief (mijnbouw), Kamervragen over 'een opmerkelijke ommekeer
Lees verder

Eerste slimme energiesysteem in Zwolle ingeschakeld door minister Jetten
Eerste slimme energiesysteem in Zwolle ingeschakeld door minister Jetten The post Eerste slimme energiesysteem in Zwolle ingeschakeld door minister Jetten appeared first on Nieuwe Energie Overijssel. Laagwaardige warmte gaat in Vlaanderen stromen Langzamerhand begint de Vlaamse overheid het gedachtengoed van Warmtenetwerk
Lees verder