Doorgaan naar hoofdcontent

TKI Wind op Zee - TKI Energie & Industrie - TKI Nieuw Gas - Samenwerken aan Innovatie - 15 feb 2022

de Duurzame Wereld
TKI Wind op Zee - TKI Energie & Industrie - TKI Nieuw Gas - Samenwerken aan Innovatie - 15 feb 2022
TKI Wind op Zee - TKI Energie & Industrie - TKI Nieuw Gas - Samenwerken aan Innovatie - 15 feb 2022 Hogerhuis buigt zich over Brits nucleair financieringsplan Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder

Olieprijs schiet hard omhoog door Russische invasie
Olieprijs schiet hard omhoog door Russische invasie De olieprijzen zijn donderdag verder gestegen na de Russische invasie in Oekraïne. De vrees dat door het conflict de Russische olieleveringen geraakt zullen worden door mogelijke sancties, stuwde de prijs voor Brentolie, de maatstaf voor olie uit Europa, het Midden-Oosten en Afrika, met dik 5...
Lees verder

EU presenteert richtlijn voor verbod op producten gemaakt met dwangarbeid
EU presenteert richtlijn voor verbod op producten gemaakt met dwangarbeid De Europese Commissie heeft een voorstel aangenomen voor een richtlijn waarmee het mogelijk wordt om in Europa producten te verbieden die gemaakt zijn met dwangarbeid of milieuschade veroorzaken.       Windunie en the-emove presenteren
Lees verder

Zo zorg je voor een succesvolle meerjaren onderhoudsplanning
Zo zorg je voor een succesvolle meerjaren onderhoudsplanning Maak je gebruik van een meerjaren onderhoudsplanning (MJOP) of wil je hiermee starten? Verbeter je assetmanagement door een MJOP op een gestandaardiseerde manier in te zetten en te beheren, zodat je eenvoudiger een relatie legt tussen onderhoudsactiviteiten en het gewenste kwaliteit- en...
Lees verder

Veel animo voor big data aanpak in arbeidsmarktvernieuwing
Veel animo voor big data aanpak in arbeidsmarktvernieuwing Op 14 februari 2022 organiseerde de NVDE in samenwerking met Talent voor Transitie het webinar 'Slimme oplossingen voor grotere instroom en doorstroom'. Een actueel thema, dat bleek ook uit het grote aantal deelnemers, vooral uit het bedrijfsleven en onderwijs. Bij het digitale publiek was
Lees verder

Algemene ledenvergadering 2022
Algemene ledenvergadering 2022 Donderdag 19 mei hopen wij voor het eerst sinds twee jaar weer een fysieke algemene ledenvergadering (ALV) te houden. Schrijf deze datum alvast in uw agenda!  Hier leest u alvast wie ná de vergadering de presentatie verzorgt. Ook niet-leden zijn van harte welkom bij de presentatie! COP
Lees verder

Innovatieve testen met trein op batterij op 24, 25 en 26 februari 2022
Innovatieve testen met trein op batterij op 24, 25 en 26 februari 2022 Reizen met het openbaar vervoer is al uitermate duurzaam. Toch willen we dat nog verder verbeteren, op weg naar CO2 neutraal of Zero Emissie openbaar vervoer. ProRail, Arriva en de provincies Overijssel, Gelderland en Fryslân werken samen aan die ambitie door eind februari 2022
Lees verder

Bouwborden Oeverwind geplaatst
Bouwborden Oeverwind geplaatst Gelukkig waait het niet meer zo hard. Als vorige week de informatieborden in het Oeverbos waren geplaatst, hadden we ze nu misschien al wel moeten vervangen. Maar ook zonder orkaan was het een flinke onderneming. Dat realiseer je je niet zo, gewoon een bord langs de kant van de weg. Hier wordt iets...
Lees verder

Aanbesteding laadpalen naar Vattenfall InCharge
Aanbesteding laadpalen naar Vattenfall InCharge De aanbesteding voor de laadpalen in de openbare ruimte in Oost-Nederland gaat naar Vattenfall InCharge. Nieuw is het proactief plaatsen van laadpalen, het plaatsen van laadpalen voor bestel- en buurtbusjes en het datagestuurd plaatsen van laadpalen. Energiecoaches op fotosafari
Lees verder