Doorgaan naar hoofdcontent

TNO ontwikkelt breed toepasbare industriële warmtepompen

de Duurzame Wereld
TNO ontwikkelt breed toepasbare industriële warmtepompen
TNO ontwikkelt breed toepasbare industriële warmtepompen TNO telde de afgelopen tien jaar zeven onderzoeksprojecten rond industriële compressiewarmtepompen. In de drie huidige programma's staat de ontwikkeling van breed toepasbare technologie met relatief lage investeringskosten centraal. Volgens Soledad van Eijk, business developer
Lees verder

Profiteren van de zon met de groene lening via Vattenfall
Profiteren van de zon met de groene lening via Vattenfall Vergunning elektriciteit Kernion komt op naam van NewEnergy Energievergunning Kernion voor het leveren van elektriciteit aan kleinverbruikers komt op naam van NewEnergy B.V. Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele
Lees verder

Aardgasloze nieuwbouw in 2021 groeit naar ruim 90 procent
Aardgasloze nieuwbouw in 2021 groeit naar ruim 90 procent In 2021 liep het percentage nieuwbouw zonder aardgasaansluiting in Nederland op tot 90,6% in de verzorgingsgebieden van netbeheerders Liander, Enexis Netbeheer en Stedin. De volgende stap in het verduurzamen van woningbouw, is het aardgasloos maken van bestaande woningen.
Lees verder

Warmte van Leeuwarden kijkt met hernieuwd vertrouwen naar toekomst
Warmte van Leeuwarden kijkt met hernieuwd vertrouwen naar toekomst EU presenteert richtlijn voor verbod op producten gemaakt met dwangarbeid De Europese Commissie heeft een voorstel aangenomen voor een richtlijn waarmee het mogelijk wordt om in Europa producten te verbieden die gemaakt zijn met dwangarbeid of
Lees verder

Nationaal Warmtefonds: 4 op 10 woningeigenaren wil huis verduurzamen
Nationaal Warmtefonds: 4 op 10 woningeigenaren wil huis verduurzamen 4 op de 10 woningeigenaren wil zijn woning verduurzamen met isolatie, warmtepompen of zonnepanelen. Dat blijkt uit onderzoek onder ruim 2.000 huizenbezitters van PanelWizard Nederland       IEA Africa University - IEA Tools Weather for Energy
Lees verder

Verzoek met betrekking tot Adviescommissie Verdeling 3,5 GHz-band en NSV-verkeer
Verzoek met betrekking tot Adviescommissie Verdeling 3,5 GHz-band en NSV-verkeer Minister Adriaansens (EZK) reageert op het verzoek van de vaste commissie voor Economische Zaken en Klimaat om het tijdpad van de Adviescommissie Verdeling 3,5 GHz-band en NSV-verkeer (Nood-, Spoed- en Veiligheidsverkeer) met de Kamer te delen en aan te geven waar en
Lees verder

Verzoek met betrekking tot Adviescommissie Verdeling 3,5 GHz-band en NSV-verkeer
Verzoek met betrekking tot Adviescommissie Verdeling 3,5 GHz-band en NSV-verkeer Minister Adriaansens (EZK) reageert op het verzoek van de vaste commissie voor Economische Zaken en Klimaat om het tijdpad van de Adviescommissie Verdeling 3,5 GHz-band en NSV-verkeer (Nood-, Spoed- en Veiligheidsverkeer) met de Kamer te delen en aan te geven
Lees verder

Tweede Shell Café opent in Muiden
Tweede Shell Café opent in Muiden Shell heeft het tweede station in Nederland voorzien van het concept Shell Café. Bij locatie De Hackelaar in het Noord-Hollandse Muiden kunnen klanten sinds donderdag terecht in de gloednieuwe shop.  Het concept Shell Café bestaat uit verschillende, zelf samen te stellen maaltijden. Op het menu...
Lees verder

Breed consortium werkt open en in vol vertrouwen aan efficiëntere en goedkopere grootschalige waterstofproductie
Breed consortium werkt open en in vol vertrouwen aan efficiëntere en goedkopere grootschalige waterstofproductie In 2030 wil Nederland op grote schaal groene waterstof produceren als onderdeel van de energietransitie. Om dit mogelijk te maken moet de kostprijs flink dalen. Met het project HyScaling gaan bijna 30 Nederlandse partijen samen de
Lees verder