Doorgaan naar hoofdcontent

Tool BinnenklimaatCheck controleert comfortprestatie lokale klimaatinstallatie

de Duurzame Wereld
Tool BinnenklimaatCheck controleert comfortprestatie lokale klimaatinstallatie
Tool BinnenklimaatCheck controleert comfortprestatie lokale klimaatinstallatie Bij het ontwerp van een klimaatinstallatie krijgt een opdrachtgever zowel te maken met de systeemeigenschappen van de installatie, als met de eigenschappen van de gevel. TVVL en Binnenklimaat Nederland maken de samenhang hiertussen inzichtelijk, via twee tools.  De
Lees verder

Sjors Vlogt 3 - Wat is een iPHD?
Sjors Vlogt 3 - Wat is een iPHD? Hoe maken we een schaalsprong in de energietransitie? Kijk de Werkconferentie Topsector Energie terug Om de klimaatdoelen van 2030 en 2050 te bereiken is er versnelling, samenwerking en kennisdeling nodig. De Werkconferentie van 17 februari ging hierover. En daarnaast werden nog veel
Lees verder

Gefaseerde wijkaanpak met warmte én koeling uit de bodem
Gefaseerde wijkaanpak met warmte én koeling uit de bodem Zowel individuele nieuwbouwwoningen als appartementengebouwen worden steeds vaker verwarmd met warmte uit de bodem. De belangrijkste redenen hiervoor zijn: betrouwbaarheid, comfort, energie-efficiëntie, robuustheid en de extreem lange levensduur van deze gasloze techniek. Als branchevereniging
Lees verder

Walstroom van waterstof in Rotterdam
Walstroom van waterstof in Rotterdam Aan de kade afgemeerde zeeschepen voeden met stroom vanaf de wal scheelt heel wat brandstof en uitstoot. In Rotterdam start […] Het bericht Walstroom van waterstof in Rotterdam verscheen eerst op H2Platform. Sjors Vlogt 2 - Wat is een PHD? Actueel nieuws in
Lees verder

EUROSOLAR has meaningful impulses to contribute on all Renewable Energy topics – here, for example, on the German s...
EUROSOLAR has meaningful impulses to contribute on all Renewable Energy topics – here, for example, on the German situation – of great significance also to other European nations. Today from EUROSOLAR Trustee Claus P. Baumeister. The new tri-party German national government has presented itself extremely positively as innovators and climate protectors
Lees verder

Hermans Techniglaz wint BIPV Award 2021 met gebouwgeïntegreerde zonnepanelen Aeres Hogeschool
Hermans Techniglaz wint BIPV Award 2021 met gebouwgeïntegreerde zonnepanelen Aeres Hogeschool Hermans Techniglaz heeft BIPV Award 2021 gewonnen. Het bedrijf wint de prijs met het gloednieuwe faculteitsgebouw van Aeres Hogeschool in Almere dat voorzien is van gebouwgeïntegreerde zonnepanelen. * Warmtepompen-fietstocht
Lees verder

Transitievisie Warmte als basis voor buurtgerichte aanpak
Transitievisie Warmte als basis voor buurtgerichte aanpak 22 februari 2022 De gemeenteraad van Roermond heeft op 21 februari 2022 de Transitievisie Warmte vastgesteld. Hierin staat globaal beschreven hoe we in Roermond van het aardgas af gaan. In 2050 moeten we onze woningen en gebouwen namelijk op een duurzame manier kunnen verwarmen en niet meer...
Lees verder

5 redenen waarom sociaal ondernemen de toekomst is
5 redenen waarom sociaal ondernemen de toekomst is ... Extra aandacht voor jonge kiezer tijdens Lochemse Gemeenteraadsverkiezing Jongeren hebben en zijn de toekomst. Alle jongeren van 18 tot en met 26 jaar kregen deze week een brief van burgemeester Sebastiaan van 't Erve, met de oproep om te gaan stemmen op 16 maart.
Lees verder

Raad van State vernietigt dwangsom, aanleg zonnepark Harderwolde kan door
Raad van State vernietigt dwangsom, aanleg zonnepark Harderwolde kan door De Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State heeft een last onder dwangsom van de provincie Flevoland aan Harderwold Management vernietigd. Daarmee kan de bouw van zonnepark Harderwolde door. Stedin: reserveer meer boven- en ondergrondse
Lees verder