Doorgaan naar hoofdcontent

Total elektrificeert olietransport Uganda over liefst 1.443 kilometer

de Duurzame Wereld
Total elektrificeert olietransport Uganda over liefst 1.443 kilometer
Total elektrificeert olietransport Uganda over liefst 1.443 kilometer Het Franse olie- en gasconcern Total Energies (voorheen gewoon Total) gaat samen met China National Offshore Oil Corporation (Cnooc) en Uganda National Oil Company (UNOC) een groot olieveld in Uganda exploiteren. In 2006 werd... Het bericht Total elektrificeert olietransport
Lees verder

Besparing? Winst? Hoe dan?
Besparing? Winst? Hoe dan? Inleiding. Dit artikel is een vervolg op het artikel We gaan van start! In dat bericht maakten we melding van de start van een 'Zon op vreemd dak' project: voor mensen die wél willen profiteren van zonnepanelen, maar geen mogelijkheid hebben om zelf zonnepanelen op hun dak te leggen: huurders,...
Lees verder

Stem op Schouwen-Duiveland als meest duurzame toeristische bestemming
Stem op Schouwen-Duiveland als meest duurzame toeristische bestemming Optimaal isoleren is meer dan alleen een muur volspuiten Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder

Europese Commissie besluit kernenergie is groen
Europese Commissie besluit kernenergie is groen       Tweede Kamer stemt in met verplicht leveren updates digitale producten en diensten De Tweede Kamer heeft ingestemd met een verplichting voor verkopers om digitale apparaten en diensten werkend en veilig te houden. Consumenten krijgen straks bij de
Lees verder

Essent - Altijd korting op energiebesparende producten
Essent - Altijd korting op energiebesparende producten       Opening of the Citizen Energy Academy EUCENA MOOC | RENEWABLE ENERGY MADE EASY       Brabantse Wal-gemeenten werken samen aan stimulering regionale economie door ontwikkeling bedrijventerreinen De Brabantse
Lees verder

Duurzaamheidslabels kunnen effect hebben, maar verbetering is nodig
Duurzaamheidslabels kunnen effect hebben, maar verbetering is nodig Duurzaamheidslabels en -classificeringen kunnen een positief effect hebben op de acceptatie van consumenten en verhogen het bewustzijn, maar werken duurzaam gedrag nog niet in de hand. Het effect kan mogelijk vergroot worden door labels en labelsystemen te combineren, ze te koppelen
Lees verder

Opening of the Citizen Energy Academy EUCENA MOOC | RENEWABLE ENERGY MADE EASY
Opening of the Citizen Energy Academy EUCENA MOOC | RENEWABLE ENERGY MADE EASY Brabantse Wal-gemeenten werken samen aan stimulering regionale economie door ontwikkeling bedrijventerreinen De Brabantse Wal-gemeenten Bergen op Zoom, Steenbergen en Woensdrecht werken samen aan een duurzame economische ontwikkeling.
Lees verder

Internationaal klantenonderzoek: Warmtepompen presteren succesvol in heel Europa
Internationaal klantenonderzoek: Warmtepompen presteren succesvol in heel Europa Het EEB en Coolproducts hebben een groot onderzoek gehouden onder gebruikers van warmtepompen i.c.m. solarsystemen voor hernieuwbare energie. Uit dit onderzoek, gehouden in 22 Europese landen, blijkt o.a. dat de respondenten zeer tevreden zijn over het comfort, de
Lees verder

Gelders Warmte infrabedrijf krijgt kwartiermaker
Gelders Warmte infrabedrijf krijgt kwartiermaker Geen aardgas meer in de woningen maar duurzame warmte van de restwarmte van een bedrijf. Save the date – online bijeenkomst over advies 'Boeren met toekomst' Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je
Lees verder