Doorgaan naar hoofdcontent

Trina Storage zet Brits energieopslagsysteem van 56,2 megawattuur aan

de Duurzame Wereld
Trina Storage zet Brits energieopslagsysteem van 56,2 megawattuur aan
Trina Storage zet Brits energieopslagsysteem van 56,2 megawattuur aan Trina Storage, de batterijdivisie van zonnepaneelfabrikant Trina Solar, heeft bekendgemaakt dat het succesvol de levering van zijn eerste geïntegreerde batterijopslagsysteem op netschaal in Engeland heeft afgerond. Regionale Ontwikkelingsmaatschappij
Lees verder

Antwoorden op Kamervragen over beschermen kleine ondernemers bij zakelijke financiering
Antwoorden op Kamervragen over beschermen kleine ondernemers bij zakelijke financiering Minister Kaag (Financiën) geeft antwoord op vragen over het beschermen van kleine ondernemers bij zakelijke financiering, Het Tweede Kamerlid  Amhaouch heeft de vragen gesteld. MOOI: Missiegedreven Onderzoek Ontwikkeling en Innovatie
Lees verder

Comal en Enel bouwen in Italië fabriek voor productie solar trackers
Comal en Enel bouwen in Italië fabriek voor productie solar trackers Het Italiaanse nutsbedrijf Enel en epc-contractor Cornal gaan in Italië een fabriek bouwen voor de productie van solar trackers. De productiecapaciteit zal circa 1 gigawattpiek per jaar gaan bedragen.       Webinar grondstoffen uit baggerspecie,
Lees verder

Webinar grondstoffen uit baggerspecie, maaisel en slib
Webinar grondstoffen uit baggerspecie, maaisel en slib Op vrijdag 1 april van 11.00 - 12.30 uur organiseert het platform Baggernet in samenwerking met de Energie- &… lees meer » TKI Wind op Zee Project in Beeld [email protected] Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel
Lees verder

Tweede zonneveld in Amersfoort levert stroom
Tweede zonneveld in Amersfoort levert stroom Zonneveld Hoevelakense Beek levert sinds kort duurzame stroom aan het elektriciteitsnet. Dit veld ligt aan de Koedijkerweg, ten zuiden van de spoorlijn naar Apeldoorn. Als later dit jaar de zon nog meer gaat schijnen, levert het park genoeg elektriciteit om circa 3.500 huishoudens van duurzame...
Lees verder

Ondernemers gezocht voor MKB-toetsen waterschapsbelastingen
Ondernemers gezocht voor MKB-toetsen waterschapsbelastingen Het ministerie van Infrastructuur en Waterstaat (I&W) werkt aan een wetsvoorstel waarbij de waterschapsbelastingen gewijzigd worden. Daaraan ging een traject van jaren vooraf waarin voorstellen voor een nieuw belastingstelsel zijn ontwikkeld. Omdat deze plannen verschillende groepen
Lees verder

Uw belangen nóg beter vertegenwoordigd in de nieuwe Vakgroepen
Uw belangen nóg beter vertegenwoordigd in de nieuwe Vakgroepen Tot voor kort werden alle dossiers binnen Vereniging Warmtepompen, die verband houden met o.a. de kwaliteitsborging, normering en prestaties van alle typen warmtepompen, besproken en behandeld binnen de Technische Commissie (TC). Om nog efficiënter en vooral effectiever te kunnen
Lees verder

5 kritische vragen aan Bram Adema, directeur van CFP Green Buildings
5 kritische vragen aan Bram Adema, directeur van CFP Green Buildings ... 5 voordelen van CO2-beprijzing ... Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder

De energietransitie komt tot bloei bij Royal Flora Holland
De energietransitie komt tot bloei bij Royal Flora Holland ... Waarom accountants biodiversiteit moeten snappen ... Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder