Doorgaan naar hoofdcontent

USG Industrial Utilities gebruikt groene windenergie van Eneco op Chemelot

de Duurzame Wereld
USG Industrial Utilities gebruikt groene windenergie van Eneco op Chemelot
USG Industrial Utilities gebruikt groene windenergie van Eneco op Chemelot USG Industrial Utilities (USG) en Eneco werken samen in het verder verduurzamen van het energieverbruik van industrieterrein Chemelot in Geleen. Vanaf januari 2022 ontvangt USG jaarlijks zo'n 350 GWh aan duurzame windenergie afkomstig van Windpark Fryslân. Een capaciteit die
Lees verder

Video EnergieMatch live - 5 februari 2022
Video EnergieMatch live - 5 februari 2022 Urgenda-doel uitstoot broeikasgassen in 2020 gehaald In 2020 was de uitstoot van broeikasgassen in Nederland 25,5 procent lager dan in 1990. De Urgenda-doelstelling (minimaal 25 procent minder uitstoot) is daarmee gehaald. De laatste vijf jaar is de uitstoot door kolencentrales
Lees verder

Proces Noord-Hollandse energiestrategieën degelijk en transparant
Proces Noord-Hollandse energiestrategieën degelijk en transparant De regionale energiestrategieën in Noord-Holland zijn op een gestructureerde en transparante manier tot stand gekomen. Dat blijkt uit een rapport van I&O Research, dat onderzoek deed naar de communicatie en participatie bij de RES 1.0 van de energieregio's Noord-Holland Noord en Zuid.
Lees verder

Publicatiereeks Gevaarlijke Stoffen voor lithium-ionbatterijen ter commentaar gepubliceerd
Publicatiereeks Gevaarlijke Stoffen voor lithium-ionbatterijen ter commentaar gepubliceerd Het eerste deel van de (Publicatiereeks Gevaarlijke Stoffen) PGS 37-1 Energie Opslag Systemen (EOS) is ter commentaar gepubliceerd. De PGS-richtlijn heeft betrekking op lithium-metaal- en lithium-ionbatterijen.
Lees verder

Hoe werkt stadswarmte? Aflevering 3: Temperaturen | Vattenfall Nederland
Hoe werkt stadswarmte? Aflevering 3: Temperaturen | Vattenfall Nederland CIRCO TRACKS De bewezen methode die CIRCO ontwikkelde, bestaat uit Circular Business Design Tracks voor ondernemers en Circular Design Classes voor creatieve professionals. De uitvoering van Tracks gebeurt steeds meer via lokale CIRCO Hubs.
Lees verder

Russische onderzoeksreactor al in 2027 gereed
Russische onderzoeksreactor al in 2027 gereed Welke rol speelt de ANVS bij de mogelijke komst van SHINE? Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder

Ketenoverleg Duurzame Metaalbouw: 50% minder CO2 mogelijk door sneller verduurzamen en samenwerking
Ketenoverleg Duurzame Metaalbouw: 50% minder CO2 mogelijk door sneller verduurzamen en samenwerking De bouw kan sneller verduurzamen en circulair worden als metaal niet langer wordt gerecycled maar hergebruikt. De inzet van 75% hergebruikt staal bijvoorbeeld kan de CO2 emissie met ca. 50% verlagen. Henk Reijnders voorzitter van het Ketenoverleg
Lees verder

Webinar voor bestuurders en commissarissen: een transparant Perspectief
Webinar voor bestuurders en commissarissen: een transparant Perspectief Beantwoording Kamervragen over uitspraken van de Raad van State betreffende Windpark IJsselwind en de uitbreiding van Windpark Delfzijl Zuid Minister Jetten (Klimaat en Energie) beantwoordt Kamervragen over uitspraken van de Raad van State
Lees verder

Verslag van een schriftelijk overleg over de Appreciatie Raadspositie Internationaal Aanbestedingsinstrument
Verslag van een schriftelijk overleg over de Appreciatie Raadspositie Internationaal Aanbestedingsinstrument Kamerbrief inzake schriftelijk overleg Internationaal Aanbestedingsinstrument Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de
Lees verder