Doorgaan naar hoofdcontent

Vacature Bestekschrijver / Tekenaar

de Duurzame Wereld
Vacature Bestekschrijver / Tekenaar
Vacature Bestekschrijver / Tekenaar Bestekschrijver / Tekenaar Wil je aan de slag met het maken van bestekken en civieltechnische tekeningen voor onze civiele projecten? En wil je onderdeel worden van ons ingenieursbureau? Dan is deze vacature iets voor jou! Onze collega's van het ingenieursbureau zijn namelijk op zoek naar een...
Lees verder

VER ambassadeur Gertie Wilms
VER ambassadeur Gertie Wilms Deze maand maken we kennis met VER ambassadeur Gertie Wilms. Gertie is ambassadeur in de regio zuid Wie ben jij als EV rijder? Het was de dag van de duurzaamheid, meer dan 10 jaar geleden, 11-11-2011. Een mooie dag om mijn bedrijf te starten: elektrische deelauto's met een eerste auto in...
Lees verder

Uniek eco-anker aan Scheveningse kust geïnstalleerd voor offshore zeewierboerderij
Uniek eco-anker aan Scheveningse kust geïnstalleerd voor offshore zeewierboerderij Met het installeren van twee eco-ankers voor de kust in Scheveningen is vandaag een nieuwe stap gezet in de bouw van de allereerste offshore zeewierboerderij van Nederland. Tussen de eco-ankers is een 50 meter lang zeewierteeltsysteem geplaatst, bestaande uit een
Lees verder

Auping en WEBO Kozijnen winnen Overijsselse Circulaire Innovatie Top 20
Auping en WEBO Kozijnen winnen Overijsselse Circulaire Innovatie Top 20 Koninklijke Auping heeft met een circulair matras de juryprijs gewonnen van de Overijsselse Circulaire Innovatie Top 20. De publieksprijs ging naar WEBO Kozijnen voor een circulair kozijn. De initiatiefnemers van de Circulaire Innovatie Top 20 willen laten zien wat Oost
Lees verder

Marktplaats ReSource brengt vóóraf circulariteit op gang
Marktplaats ReSource brengt vóóraf circulariteit op gang Herbruikbare grondstoffen en bouwmaterialen verdienen een tweede leven, vinden ze ook bij Antea Group. Met ReSource brengt het adviesbureau vraag en aanbod bij elkaar en helpt overheden, aannemers en projectontwikkelaars om 100% circulair te bouwen. Doe je ook mee?
Lees verder

Macron kondigt ambitieuze plannen aan voor bouw 14 nieuwe kernreactoren
Macron kondigt ambitieuze plannen aan voor bouw 14 nieuwe kernreactoren IAEA steunt borstkankerscreening langs de Amazonerivier Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder

GoodFuels Road & Rail Nederland zet in op aanbieden HVO bij tankstations
GoodFuels Road & Rail Nederland zet in op aanbieden HVO bij tankstations De Hydrotreated Vegetable Oil (HVO) van GoodFuels wordt sinds 1 november verkocht via GoodFuels Road & Rail Nederland, dat sinds die datum onderdeel uitmaakt van de Dalergy Group. "We gaan de brandstof aan verschillende doelgroepen aanbieden, en een heel belangrijke daarvan
Lees verder

Plastics Recycling: Part of a Better Future (Part 3)
Plastics Recycling: Part of a Better Future (Part 3)       Macron kondigt ambitieuze plannen aan voor bouw 14 nieuwe kernreactoren       IAEA steunt borstkankerscreening langs de Amazonerivier       Een energiebedrijf levert toch alleen
Lees verder

Livestreaming of the opening ceremony of the IPCC's meeting considering Working Group II contribution to the Sixth ...
Livestreaming of the opening ceremony of the IPCC's meeting considering Working Group II contribution to the Sixth Assessment Report GENEVA, Feb 11 – On 14 February 2022, the Intergovernmental Panel on Climate Change (IPCC) will begin the approval session to consider the Working Group II contribution to the Sixth Assessment Report, looking at
Lees verder