Doorgaan naar hoofdcontent

Verslag Duurzaam Doen Lezing over verlaging CO2-footprint

de Duurzame Wereld
Verslag Duurzaam Doen Lezing over verlaging CO2-footprint
Verslag Duurzaam Doen Lezing over verlaging CO2-footprint Vacature: Schooldakcoach gezocht Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder

Nog veel knelpunten bij betrekken van circulariteit bij inkoopprocessen
Nog veel knelpunten bij betrekken van circulariteit bij inkoopprocessen Overheden kunnen een belangrijke bijdrage leveren aan de transitie naar een circulaire economie door bij hun aanbestedingen rekening te houden met duurzaam grondstofgebruik. Dit wordt circulair aanbesteden genoemd. Overheidsopdrachtgevers en het bedrijfsleven ervaren
Lees verder

Woningisolatie en de consument
Woningisolatie en de consument Publicatie over consumentenbescherming bij het isoleren van woningen. Overtredingen kunnen worden gemeld bij het consumentenloket ACM ConsuWijzer. Groen Gas produceren waterschap Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je
Lees verder

Provincie Drenthe stemt in met inpassingsplan Drentse Zonneroute A37
Provincie Drenthe stemt in met inpassingsplan Drentse Zonneroute A37 Gedeputeerde Staten van de provincie Drenthe heeft ingestemd met het Provinciaal Inpassingsplan (PIP) voor de Drentse zonneroute 37. Het woord is nu aan de Provinciale Staten. Kelvin Kelvin is een jong modern bedrijf, opgericht in 2017 met als missie
Lees verder

TenneT legt nieuwe hoogspanningskabel tussen Oterleek en De Weel
TenneT legt nieuwe hoogspanningskabel tussen Oterleek en De Weel Tussen de hoogspanningsstations Oterleek en De Weel (in Noord-Holland) is Heijmans in opdracht van netbeheerder TenneT gestart met het aanleggen van een nieuwe kabel van 150.000 volt in de grond. De… Oproep: meld misleiding en andere consumentenproblemen met
Lees verder

Publicatie congestiegebieden Liander 17-02-2022
Publicatie congestiegebieden Liander 17-02-2022 Liander heeft op 17 februari nieuwe vooraankondigingen en uitkomsten voor congestiemanagementonderzoeken gepubliceerd voor congestiegebieden in Friesland en Gelderland. Uit de onderzoeken is gebleken…       US DOE lanceert programma's voor kernenergie en waterstof
Lees verder

Onderzoek over de effecten van het fit for 55-pakket voor de luchtvaart
Onderzoek over de effecten van het fit for 55-pakket voor de luchtvaart Beantwoording Kamervragen over het bericht Spoorbrug in Maastricht wordt gesloopt: slechts 15 treinen na renovatie van 33 miljoen Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan
Lees verder

Aanbesteding laadpalen Oost-Nederland naar Vattenfall InCharge
Aanbesteding laadpalen Oost-Nederland naar Vattenfall InCharge The post Aanbesteding laadpalen Oost-Nederland naar Vattenfall InCharge appeared first on Nieuwe Energie Overijssel. Reactie brief Provincie Overijssel m.b.t. laagvliegroute Lemelerveld - Zwolle Actueel nieuws in jouw mailbox
Lees verder

Extra stappen toezicht ILT veilige vliegroutes
Extra stappen toezicht ILT veilige vliegroutes Zesde voortgangsrapportage veiligheid Schiphol Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder