Doorgaan naar hoofdcontent

VodafoneZiggo maakt telefoons afval-neutraal

de Duurzame Wereld
VodafoneZiggo maakt telefoons afval-neutraal
VodafoneZiggo maakt telefoons afval-neutraal VodafoneZiggo en de sociale onderneming Closing the Loop slaan de handen ineen om 'circulaire' telefoons meer concreet te maken. De samenwerking leidt de komende twee jaar tot het recyclen van tenminste 15.000 mobieltjes. Voor elke nieuwe telefoon die een VodafoneZiggo-collega vanaf 2022 koopt of...
Lees verder

Groot artikel in Friesch Dagblad over online Circulair Café
Groot artikel in Friesch Dagblad over online Circulair Café       Grote bedrijven slagen grotendeels niet in netto nul-test voor klimaatbelofte De belangrijkste klimaatbeloften van 25 van 's werelds grootste bedrijven komen in werkelijkheid slechts neer op een vermindering van de uitstoot met gemiddeld 40%,
Lees verder

Kantoormedewerkers pleiten voor betere afvalscheiding op werk
Kantoormedewerkers pleiten voor betere afvalscheiding op werk De meest logische eerste stap naar een circulaire economie is het scheiden van afval. Dit zorgt voor schone afval stromen en waardevolle grondstoffen om te recyclen. Iets dat veel mensen thuis al doen, maar hoe gebeurt dat op het kantoor? Naar aanleiding van de Week van de Circulaire
Lees verder

Hybride of all-electric, welk systeem bespaart het meest?
Hybride of all-electric, welk systeem bespaart het meest? Mensen willen hun huis graag verduurzamen. Om de impact op het milieu te verkleinen bijvoorbeeld, voor de toekomst, of om de energierekening omlaag te brengen. Niet iedereen heeft de financiële middelen om de overstap te maken naar compleet gasloos. Welke opties zijn er dan? Er zijn vele …...
Lees verder

Lancering concept Routekaart Ventilatie en Luchtdichtheid
Lancering concept Routekaart Ventilatie en Luchtdichtheid Yes to 45% RES: Prof. François Gemenne Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder

De wereld verandert; hoe beweegt u mee?
De wereld verandert; hoe beweegt u mee? De wereld verandert. Hoe bewegen wij mee? Hoe beweegt u mee? De samenleving van de toekomst is een circulaire economie. Maar wat houdt dat eigenlijk in? Wandel de Inspiratie-audioroute langs 'best practices' in de stad en ontdek hoe lokale bedrijven hun krachten bundelen met kunstenaars en scholen...
Lees verder

Webinar 'Hoe organiseert u (duurzame) mobiliteit
Webinar 'Hoe organiseert u (duurzame) mobiliteit In het gratis Gaon webinar over duurzame mobiliteit praten mobiliteitsmakelaars u graag bij over trends, fiscale ontwikkelingen en wordt inspiratie geboden van bedrijven bij u in de buurt. Voor bedrijven in de Achterhoek is het webinar op dinsdag 22 februari 15:00-16:30 uur. Is uw...
Lees verder

Yes to 45% RES: Walburga Hemetsberger, SolarPower Europe
Yes to 45% RES: Walburga Hemetsberger, SolarPower Europe MVO Nederland publiceert Verkenning Toekomstscenario's: Hoe ziet de Nederlandse arbeidsmarkt in een circulaire economie eruit? ... Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de
Lees verder

Stand van zaken A73 tunnels en Heinenoordtunnel
Stand van zaken A73 tunnels en Heinenoordtunnel Kamerbrief over hoofdlijnen beleid Minister van Economische Zaken en Klimaat Minister Adriaansens (EZK) informeert de Tweede Kamer over de hoofdlijnen van het beleid beleid van de minister van Economische Zaken en Klimaat. Een gelijkluidende brief is naar de Eerste
Lees verder