Doorgaan naar hoofdcontent

Voorstel codewijziging verzamelcode 2021

de Duurzame Wereld
Voorstel codewijziging verzamelcode 2021
Voorstel codewijziging verzamelcode 2021 Voorstel van Netbeheer Nederland voor het wijzigen van de codes energie over enkele inhoudelijke en redactionele onvolkomenheden. Lisse gaat eigen gebouwen verduurzamen De brandweerkazerne, zwembad De Waterkanten, theater Floralis, het gemeentehuis en de bibliotheek komen als eerste
Lees verder

Ondanks historisch hoge gasprijzen vooralsnog geen aanwijzingen van marktfalen
Ondanks historisch hoge gasprijzen vooralsnog geen aanwijzingen van marktfalen Er is sprake van een veerkrachtige Europese gasmarkt, met een zeer grote prijsconvergentie tussen de Europese gashubs. Ondanks de historisch hoge gasprijzen lijkt er geen sprake te zijn van marktfalen. De ontwikkelingen verdienen alertheid m.b.t. de
Lees verder

Renault levert 600ste Zoe E-Tech electric aan deelauto-aanbieder MyWheels
Renault levert 600ste Zoe E-Tech electric aan deelauto-aanbieder MyWheels Renault vergroot zijn leidinggevende positie in de deelautomarkt met de levering van ruim 300 nieuwe auto's aan MyWheels – de grootste deelauto-aanbieder van Nederland. Behalve 200 exemplaren van de Renault Zoe E-Tech electric leverde het merk ook 105 stuks van de Renault Clio
Lees verder

Neste publiceert 'Market and Innovation Outlook' over het creëren van een hernieuwbare en circulaire toekomst
Neste publiceert 'Market and Innovation Outlook' over het creëren van een hernieuwbare en circulaire toekomst Neste publiceert vandaag zijn nieuwe 'Market and Innovation Outlook'-rapport; The Change Book. De publicatie biedt inzicht en beantwoordt de belangrijkste vragen over de ontwikkeling van wereldwijde regelgevingskaders, verbindingen tussen
Lees verder

Webinar omslagpunt grootschalige batterijopslag
Webinar omslagpunt grootschalige batterijopslag Snellere ontmanteling van nucleaire faciliteiten dankzij VR en robots Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder

Bevestiging toezenden externe consultatie marktordening waterstof
Bevestiging toezenden externe consultatie marktordening waterstof Minister Jetten (Klimaat en Energie) bevestigt dat hij zal voldoen aan het verzoek om de externe consultatie marktordening waterstof toe te zenden voorafgaand aan het commissiedebat Waterstof van 24 maart 2022. Roep om grotere rol overheid bij verwezenlijken
Lees verder

Reactie op brief Alliantie Tegen Uitbreiding MAA
Reactie op brief Alliantie Tegen Uitbreiding MAA       Eneco slaat terug tegen armoede Tachtigduizend Rotterdammers leven onder de armoedegrens. Bovenop de dagelijkse zorgen hebben zij stress van incasso door (nuts)bedrijven, die boetes (laten) opleggen en mensen niet helpen. Door het Keurmerk Warm
Lees verder

Natuur- en Milieufederatie beoordeelt RES Hoeksche Waard als matig
Natuur- en Milieufederatie beoordeelt RES Hoeksche Waard als matig De Natuur- en Milieufederatie Zuid-Holland (NMZH) beoordeelt de Regionale Energie Strategie (RES) van de Hoeksche Waard als matig.... Het bericht Natuur- en Milieufederatie beoordeelt RES Hoeksche Waard als matig verscheen eerst op HoekscheWaardDuurzaam | om.
Lees verder

Besparing? Winst? Hoe dan?
Besparing? Winst? Hoe dan? Inleiding. Dit artikel is een vervolg op het artikel We gaan van start! In dat bericht maakten we melding van de start van een 'Zon op vreemd dak' project: voor mensen die wél willen profiteren van zonnepanelen, maar geen mogelijkheid hebben om zelf zonnepanelen op hun dak te leggen: huurders,...
Lees verder