Doorgaan naar hoofdcontent

Vraagtekens over houdbaarheid Gemeentelijke Verduurzamingsregeling voor zonnepanelen

de Duurzame Wereld
Vraagtekens over houdbaarheid Gemeentelijke Verduurzamingsregeling voor zonnepanelen
Vraagtekens over houdbaarheid Gemeentelijke Verduurzamingsregeling voor zonnepanelen De Gemeentelijke Verduurzamingsregeling is een veelbelovend instrument om woningen van consumenten te verduurzamen met onder meer zonnepanelen, maar er zijn twijfels of de werkwijze fiscaal-juridisch houdbaar is. Albert Heijn maakt
Lees verder

Subsidiebudget voor duurzaam en toegankelijk maken van accommodaties in 2021 goed besteed
Subsidiebudget voor duurzaam en toegankelijk maken van accommodaties in 2021 goed besteed In 2021 stelde de gemeente € 900.000 beschikbaar voor subsidies aan stichtingen en verenigingen om hun gebouwen duurzamer en toegankelijker te maken. Daar hebben 42 vrijwilligersorganisaties gebruik van gemaakt. Onder andere Schutterij St. Jan, Gemeenschapshuis
Lees verder

Financiering voor demonstratie Zweedse SMR
Financiering voor demonstratie Zweedse SMR       Hoe Dan?!       'De Prijsknaller' Fast fashion staat haaks op Nederlandse circulaire wensen Textiel en kleding maken een essentieel deel uit van ons leven. Snel veranderende modetrends en de beschikbaarheid van leuke,
Lees verder

'Ga in gesprek bij zorgen over zoekgebieden'
'Ga in gesprek bij zorgen over zoekgebieden' De gemeenten in Noord-Holland gaan aan de slag met de RES. Het uitvoeringsprogramma is door bijna alle gemeenten vastgesteld.  Maar met de concretisering van de zoekgebieden uit de RES nemen zorgen toe over mogelijke hinder en schaarste op het net. Dat bleek tijdens een interactieve informatieavond...
Lees verder

ESNL spreekt op Solarplaza conferentie
ESNL spreekt op Solarplaza conferentie Energy Storage NL draagt als strategisch partner bij aan het organiseren van een grote internationale Energy Storage summit van Solarplaza [...] Kleine windturbines krijgen meer kansen Kleine windturbines waren tot voor kort in Noord-Holland verboden, maar met de invoering van de
Lees verder

Het warmtenet komt niet via de achterdeur onze wijk binnen
Het warmtenet komt niet via de achterdeur onze wijk binnen Er komen wat vragen binnen bij Duurzame Energie Merenwijk naar aanleiding van een petitie die momenteel in de wijk wordt uitgedeeld. Daarin wordt gesuggereerd dat op 10 maart het besluit valt of we in onze wijk een warmtenet krijgen of niet. Op die datum geeft de gemeenteraad namelijk haar
Lees verder

'De Prijsknaller' Fast fashion staat haaks op Nederlandse circulaire wensen
'De Prijsknaller' Fast fashion staat haaks op Nederlandse circulaire wensen Textiel en kleding maken een essentieel deel uit van ons leven. Snel veranderende modetrends en de beschikbaarheid van leuke, goedkope kleding hebben het consumptiepatroon ingrijpend veranderd. Deze veranderingen hebben een grote invloed op het hergebruik en de recycling van
Lees verder

Topsector Logistiek gaat CO2-uitstoot van de binnenvaart meten
Topsector Logistiek gaat CO2-uitstoot van de binnenvaart meten De Topsector Logistiek is een programma gestart om de CO2-uitstoot voor transport per binnenvaartschip te meten. In de binnenvaart is dat een stuk moeilijker dan bijvoorbeeld het wegvervoer, omdat er een grote verscheidenheid aan scheepstypen bestaat. Daarom kijkt het programma naar
Lees verder

Publieksversie besluitenlijst 8 februari 2022
Publieksversie besluitenlijst 8 februari 2022 Sportpark Oude Stadsweg in Geertruidenberg Er is een verzoek binnengekomen om het sportpark aan de Oude Stadsweg in Geertruidenberg te verkopen of voor een langere periode te verhuren. Door het verdwijnen van het 150KV-tracé ontstaan er mogelijkheden voor de gronden in en om het tracé. Rekening...
Lees verder