Doorgaan naar hoofdcontent

Wat is verzilting? Hoe houdt TenneT hier rekening mee?

de Duurzame Wereld
Wat is verzilting? Hoe houdt TenneT hier rekening mee?
Wat is verzilting? Hoe houdt TenneT hier rekening mee? Kamervragen over provincies die aansluitvolgorde op stroomnet willen bepalen Suzanne Kröger van GroenLinks en Henri Bontenbal van het CDA hebben Kamervragen gesteld aan minister Rob Jetten van Klimaat en Energie over provincies die de aansluitvolgorde op het
Lees verder

Auxin Solar vraagt Amerikaanse overheid omzeiling importheffingen zonnepanelen te handhaven
Auxin Solar vraagt Amerikaanse overheid omzeiling importheffingen zonnepanelen te handhaven Auxin Solar heeft in Amerika een petitie ingediend bij het Amerikaanse ministerie van Handel waarin het bedrijf stelt dat Chinese fabrikanten van zonnepanelen importheffingen omzeilen. Ze vraagt om handhaving. Breda wil woningen
Lees verder

Event Internet of Energy: futurist en inspirator Arash Aazami op het podium
Event Internet of Energy: futurist en inspirator Arash Aazami op het podium Op 12 april duiken we tijdens een event in het belangrijke en urgente thema Internet of Energy. We laten je zien dat dit onderwerp niet langer een vaag vergezicht is, maar dat er anno 2022 al verschillende praktijkvoorbeelden zijn. Het event wordt begeleid door visionair
Lees verder

Bouwen aan nieuwe coalities voor een duurzame industrie
Bouwen aan nieuwe coalities voor een duurzame industrie Een duurzame industrie in Nederland kan niet bestaan zonder groene elektriciteit, duurzame gassen of circulaire grondstoffen. Dat lijkt een open deur. Maar in de praktijk is het razend ingewikkeld om die gebieden samen te brengen. Op 1 april gaat de derde editie van de MOOI-subsidieregeling in,
Lees verder

IAEA lanceert toolkit voor kwaliteits- en beheersnormen en voorschriften
IAEA lanceert toolkit voor kwaliteits- en beheersnormen en voorschriften Antwoorden op Kamervragen over subsidie verbetering/verduurzaming van woningen in het gaswinningsgebied Staatssecretaris Vijlbrief (Mijnbouw) informeert de Tweede Kamer over subsidie verbetering/verduurzaming van woningen in het
Lees verder

Lange wachtlijst voor de warmtescan (RREW)
Lange wachtlijst voor de warmtescan (RREW) Bij de warmtescan van de RREW regeling, is er een lange wachtlijst voor het uitvoeren van de scan. Voor diegene die een RREW aanvraag heeft gedaan, nog even geduld graag. Call for International sustainable artists CALL/INVITATION INTERNATIONAL ARTISTS Ending poverty, inequality,
Lees verder

Snelladen nieuwe elektrische ferries Amsterdam met ABB technologie
Snelladen nieuwe elektrische ferries Amsterdam met ABB technologie Het Gemeentelijk Vervoer Bedrijf (GVB) van Amsterdam zet nieuwe, elektrische veerponten in op drie drukke Noordzeekanaalroutes. Deze zetten meer dan 350.000 auto's per jaar over. De nieuwe veerboten vormen een belangrijke stap in de strategie om een duurzaam, emissievrij
Lees verder

'Hartverwarmend hoe Haarlemmers elkaar helpen'
'Hartverwarmend hoe Haarlemmers elkaar helpen' In maart zijn er weer gemeenteraadsverkiezingen. Hiermee komt een einde aan vier jaar Duurzaam Doen, zoals het huidige coalitieakkoord heet. We blikken terug met de burgemeester en vijf wethouders. Wat waren de hoogtepunten? Waar zijn ze trots op? Marie-Thérèse Meijs, wethouder van zorg, welzijn,...
Lees verder

Kamerbrief over de uitkomst van de Toegangspoort van de tweede ronde van het Nationaal Groeifonds
Kamerbrief over de uitkomst van de Toegangspoort van de tweede ronde van het Nationaal Groeifonds Minister Adriaansens (Economische Zaken en Klimaat) en minister Kaag (Financiën) informeren de Tweede Kamer over de uitkomst van de Toegangspoort van de tweede ronde van het Nationaal Groeifonds. Komptech Afval scheiden en
Lees verder