Doorgaan naar hoofdcontent

Wat mag je wel (of niet) doen bij het recyclen van e-waste?

de Duurzame Wereld
Wat mag je wel (of niet) doen bij het recyclen van e-waste?
Wat mag je wel (of niet) doen bij het recyclen van e-waste? Wat mag je wel of juist niet doen bij het recyclen van afgedankte elektronische apparaten? De ILT geeft de informatie […] The post Nieuws first appeared on Stichting Open. Eneco installeert 240 laadpunten bij Albert Heijn-winkels in Nederland en België ProRail
Lees verder

Omzet van diesel daalt, terwijl benzineverkoop toeneemt
Omzet van diesel daalt, terwijl benzineverkoop toeneemt Niet alleen in de showroom is te merken dat de verkoop van nieuwe dieselauto's sterk afneemt, ook aan de pomp is de ontwikkeling zichtbaar. De verkoop van benzine komt steeds dichter in de buurt van de verkoop van diesel te liggen, meldt brancheorganisatie NOVE.  De Nederlandse verkoopcijfers..
Lees verder

Uitbetaling maatschappelijke bijdrage Polderstroom 2021
Uitbetaling maatschappelijke bijdrage Polderstroom 2021 Energie Pioniers Noordoostpolder heeft over 2021 een totaalbedrag van € 1.370 uitgekeerd aan drie sociaal-maatschappelijke doelen in de Noordoostpolder. Een bedrag dat toeneemt naarmate meer mensen Polderstroom afnemen. "BREAKING NIEUWS" Etepro heeft een nieuwe
Lees verder

ESNL wordt lid van EASE
ESNL wordt lid van EASE Energy Storage NL is in 2022 officieel lid geworden van de European Association for Storage of Energy (EASE). Deze organisatie [...]       Wat mag je wel (of niet) doen bij het recyclen van e-waste? Wat mag je wel of juist niet doen bij het recyclen van afgedankte elektronische
Lees verder

Gemeente Sint-Michielsgestel wil elektrisch rijden stimuleren
Gemeente Sint-Michielsgestel wil elektrisch rijden stimuleren Gemeente plaatst 21 nieuwe laadpalen Sint-Michielsgestel wil duurzame mobiliteit stimuleren. Eric van den Dungen, wethouder verkeer en duurzaamheid in Sint-Michielsgestel: "We plaatsen bijvoorbeeld oplaadpalen voor elektrische auto's in het openbaar gebied. Dat deden we al op aanvraag van
Lees verder

Highly Active and Durable Air Electrodes for Reversible Protonic Ceramic Electrochemical Cells Enabled by an Efficien...
Highly Active and Durable Air Electrodes for Reversible Protonic Ceramic Electrochemical Cells Enabled by an Efficient Bifunctional Catalyst Advanced Energy Materials, EarlyView. Enkhuizense wijk aardgasvrij door warmte lokale bollenteler De Gommerwijk in Enkhuizen wordt aardgasvrij door de aanleg van een
Lees verder

Amorphization of Metal Nanoparticles by 2D Twisted Polymer for Super Hydrogen Evolution Reaction
Amorphization of Metal Nanoparticles by 2D Twisted Polymer for Super Hydrogen Evolution Reaction Advanced Energy Materials, EarlyView. Verschil tussen adviesprijs en daadwerkelijke prijs soms wel dertig cent De gemiddelde landelijke adviesprijzen voor benzine en diesel breken record na record. Toch zijn die bedragen
Lees verder

Eerste deelrapport alternatievenweging waterinjectie Twente
Eerste deelrapport alternatievenweging waterinjectie Twente De NAM is in opdracht van het ministerie van Economische Zaken en Klimaat (EZK) in 2021 gestart met een onderzoek of injectie in lege gasvelden in Twente nog steeds de beste methode is om het productiewater afkomstig van de oliewinning in Schoonebeek (Drenthe) te verwerken. Op verzoek van
Lees verder

Nieuw duurzaam kantoor voor Copijn in Utrecht
Nieuw duurzaam kantoor voor Copijn in Utrecht Copijn heeft haar intrek genomen in een nieuw en duurzaam kantoor in Utrecht. Aan de Gageldijk, waar Copijn al sinds begin jaren '70 huisvest, staat nu een modern gasloos onderkomen. Een gebouw dat met haar uitstraling en ambitie past bij de missie van het bedrijf: het creëren van mooie en duurzame...
Lees verder