Doorgaan naar hoofdcontent

Aalsmeerbaan drie maanden buiten gebruik voor groot onderhoud

 
Aalsmeerbaan drie maanden buiten gebruik voor groot onderhoud
Schiphol voert van maandag 4 april tot half juli groot onderhoud uit aan de Aalsmeerbaan. Tijdens deze werkzaamheden is de start- en landingsbaan niet beschikbaar voor vliegverkeer. Dit heeft gevolgen voor de baaninzet en daarmee het vliegtuiggeluid in de omgeving. Omdat de Aalsmeerbaan 's nachts...


IOH ארגון עולי הולנד @IrgoenOleiHolland


It Grut Frysk Diktee terug met een nieuwe editie
Gnyskje, nútsjesmoar en krûpelhintsje. It Grut Frysk Diktee is weer terug met een nieuwe editie. Dat is voor het eerst sinds It Grut Frysk Diktee in 2018 op het Oldehoofsterkerkhof, met een recordaantal deelnemers. Op dinsdag 17 mei wordt It Grut Frysk Diktee weer als vanouds gehouden in de...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.