Doorgaan naar hoofdcontent

ALV 2022

 
ALV 2022


Koningin Máxima opent Het Jeroen Pit Huis
Hare Majesteit Koningin Máxima opent woensdagochtend 11 mei Het Jeroen Pit Huis in Amsterdam. Het Jeroen Pit Huis biedt een nieuwe vorm van zorg aan chronisch ernstig zieke kinderen en hun gezinnen. Het is een plek voor het gezin om tot rust te komen na een ziekenhuisopname en waar ouders leren hoe...


Koning opent nieuwe woningfabriek van Barli
Zijne Majesteit de Koning opent woensdagmiddag 20 april in Uden de nieuwe woningfabriek van Barli. De woningfabriek bouwt kant-en-klare houten woningen voor woningcorporaties en ontwikkelaars. De Koning maakt een rondleiding door de nieuwe productiehallen, spreekt met medewerkers en opent een...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.