Doorgaan naar hoofdcontent

Benut je netwerk voor een baan in het buitenland – INPLANCHECK

 
Benut je netwerk voor een baan in het buitenland – INPLANCHECK


Dutch Club Manawatu @DutchClubManawatu
For our young people also: if you aren't keen on doing a speech, there is an essay competition too.Now accepting entries to the NZ National Dutch Essay Competition. This is open to Year 9 -13 students enrolled in a NZ Secondary school. The word limit is 750 to 850 word. The judges request that NZ's...


Familievakantie Oostenrijk: dit zijn de leukste bestemmingen
Een familievakantie in Oostenrijk is een ontzettend goed idee! Jong en oud voelt zich thuis in dit veelzijdige Alpenland. De vele zwemmeren, bergbeleveniswerelden en leuke uitstapjes zorgen ervoor dat


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.