Doorgaan naar hoofdcontent

De ROM investeert in Friday Energy – een slimme batterij voor duurzame en betaalbare energie. SUNMAN Lichtgewicht ...

de Duurzame Wereld
De ROM investeert in Friday Energy – een slimme batterij voor duurzame en betaalbare energie. SUNMAN Lichtgewicht Z...
De ROM investeert in Friday Energy – een slimme batterij voor duurzame en betaalbare energie. SUNMAN Lichtgewicht Zonnepanelen ... Ontwerp-KB Omgevingswet met invoeringsdatum 1 januari 2023 naar beide Kamers Minister De Jonge voor Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening heeft het ontwerp-Koninklijk Besluit met de
Lees verder

28 Feb 2022 | Story What to expect at the UN Environment Assembly this week
28 Feb 2022 | Story What to expect at the UN Environment Assembly this week       Nieuwe campagne: recycle coach helpt ook bij ongebruikte apparaten In maart loopt een nieuwe online Wecycle-campagne waarin Nederland op een ludieke manier een spiegel wordt voorgehouden door de e-waste […] The post Nieuwe
Lees verder

De ROM investeert in Friday Energy – een slimme batterij voor duurzame en betaalbare energie. SUNMAN Lichtgewicht Z...
De ROM investeert in Friday Energy – een slimme batterij voor duurzame en betaalbare energie. SUNMAN Lichtgewicht Zonnepanelen ...       Ontwerp-KB Omgevingswet met invoeringsdatum 1 januari 2023 naar beide Kamers Minister De Jonge voor Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening heeft het ontwerp-Koninklijk
Lees verder

ElaadNL Webtalk #32 - Are solar cars the future of electric mobility
ElaadNL Webtalk #32 - Are solar cars the future of electric mobility Selina Thurer nieuwe CCO Eneco De Raad van Commissarissen van Eneco heeft Selina Thurer (1973) per 9 mei aanstaande benoemd tot Chief Customer Officer (CCO) en lid van de Raad van Bestuur. Zij is op dit moment Senior Vice President & General Manager van
Lees verder

Warmtetransitie: de ingrediënten voor een succesvolle uitvoering
Warmtetransitie: de ingrediënten voor een succesvolle uitvoering Vrijwel alle gemeenten hebben inmiddels een Transitievisie Warmte (TVW) opgesteld. Daarin staat de manier waarop de diverse gebieden en wijken de komende jaren stap voor stap van het aardgas af gaan. Na deze eerste stap is het tijd voor de volgende: het opstellen van uitvoeringsplannen
Lees verder

Olieconcerns BP en Equinor stappen uit Russische samenwerking
Olieconcerns BP en Equinor stappen uit Russische samenwerking Het Britse BP besloot zondag 27 februari 2022 zijn aandelen in het Russische olieconcern Rosneft van de hand te doen. Het Noorse Equinor volgde maandag met een vergelijkbaar statement in reactie op de Russische... Het bericht Olieconcerns BP en Equinor stappen uit Russische...
Lees verder

Online bijeenkomst: Financiële tegemoetkomingen bij energiemaatregelen
Online bijeenkomst: Financiële tegemoetkomingen bij energiemaatregelen Maandag 7 maart om 19.30 uur is er weer een gratis online bijeenkomst van Veldhoven Duurzaam. Vacature: Senior beleidsadviseur Wonen 28 tot 36 uur per week Wil jij je inzetten om een strategische rol te spelen op het brede gebied van wonen en
Lees verder

Zwerfvuil actie 19 maart 2022
Zwerfvuil actie 19 maart 2022 Duurzaam Holten gaat weer een zwerfvuil actie organiseren. Dit jaar heeft Opgewekt Rijssen besloten hierbij aan te sluiten. De actie is op 19 maart 2022,  en valt daarmee samen met de landelijke schoonmaakactie van Nederland Schoon.  We verzamelen om 11 uur,  in Holten bij bakkerij Nijkamp, in...
Lees verder

Nederlandse denimmerk Garcia zet stappen naar een duurzamere toekomst
Nederlandse denimmerk Garcia zet stappen naar een duurzamere toekomst In september vorig jaar ondertekende jeanskledingmerk Garcia, samen met andere koplopers in de denimindustrie, de Green Deal on Circular Denim. De ondertekenaars van de deal beloofden bij te dragen aan een meer circulaire economie door zich te verplichten meer Post Consumer
Lees verder