Doorgaan naar hoofdcontent

Een stukje thuis in Nederland voor Oekraiense leerlingen

 
Een stukje thuis in Nederland voor Oekraiense leerlingen
Verwelkomen jullie als school Oekraïense kinderen? In dit document vind je praktische tips, links en andere direct bruikbare downloads waarmee je aandacht kunt besteden aan de Oekraïense taal en cultuur.


Minister Hoekstra ontmoet collega-ministers in Slowakije en Tsjechië
Minister Hoekstra van Buitenlandse Zaken brengt op woensdag 30 maart achtereenvolgens een bezoek aan Bratislava en Praag. Daar zal hij spreken met zijn Slowaakse collega Ivan Korčok, minister van Buitenlandse Zaken en Europese Zaken, en met de Tsjechische ministers Jan Lipavský van Buitenlandse...


Nederlandse School Kaapstad @NLschoolkaapstad


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.