Doorgaan naar hoofdcontent

Erasmus Huis @ErasmusHuisJakarta

 
Erasmus Huis @ErasmusHuisJakarta
This Sunday! Join the adventure of Little Crumb at Dutch Movie 2022: Family Film Festival! The festival is now hybrid, so you can watch the film on the big screen at Erasmus Huis or from the comfort of your home.


nieuws Ontbijtlessen voor in de klas: om fit van te worden!


Koning naar Zwolle voor 25 jaar ervaring met buurtbemiddeling
Zijne Majesteit de Koning spreekt woensdagochtend 23 maart in Zwolle met betrokkenen en organisaties over 25 jaar ervaring met buurtbemiddeling. Zwolle is als eerste gemeente in Nederland gestart met buurtbemiddeling; het oplossen van conflicten met buren door getrainde vrijwilligers. In bijna...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.