Doorgaan naar hoofdcontent

Fruit Sourcing Mission Ghana & Côte d’Ivoire

 
Fruit Sourcing Mission Ghana & Côte d'Ivoire
Project Hortifresh and NABC have partnered to lead a sourcing mission to Ghana and Côte d'Ivoire from 08-17 March 2022. The visit will allow you to meet reliable suppliers of fresh and ...


Rotmoffen
Nederland is vijf jaar lang door Duitsers bezet geweest. Die Duitsers waren 'de Moffen,' resp. 'die Rotmoffen' en dat bleven ze nog heel lang na 1945. Mensen die pas decennia later in een kinderwagen werden rondgereden eisten op hoge toon … Lees verder →


Weekoverzicht Defensieoperaties
Nederland heeft Oekraïne wapens en andere militaire goederen toegezegd. Die belofte werd gedaan nadat Russische militairen Oekraïne binnenvielen op last van de Russische president Vladimir Poetin. Het merendeel van de militaire middelen is inmiddels overgedragen aan de Oekraïense strijdkrachten....


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.